چیزای متفرقه بازی ها و بازی های آنلاین و بحث های مربوط به کل مساله بازی کردن..
سلام

نمایشگاه E3 امسال نزدیکه حدود 9 روز دیگه شروع میشه و شرکت های مختلف با بازی های خودشون میان من اینجا سعی می کنم خبراش رو بزارم فعلا چیزای اولیش رو میزنم:
اول زمان سخنرانی  های شرکت ها:
1.microsoft: 10 July 8:30 pm
2.Sony:11 July 11:30am
3.nintendo: 11july 9 am
بازی ها:
Grand Theft Auto IV

All-Pro Football 2K8
           
Geometry Wars: Galaxies
Mercenaries 2: World in Flames
Supreme Commander: Forged Alliance
Dynasty Warriors: GUNDAM
Soul Calibur Legends
Sid Meier's Civilization Revolution
Madden NFL 08
Halo 31
Medal of Honor: Airborne
Super Smash Bros. Brawl
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
Kane & Lynch: Dead Men
Ace Combat 6: Fires of Liberation
NCAA Football 08
Blue Dragon
Mario Strikers Charged
Fallout 3
Pirates of the Burning Sea
Assassin's Creed
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Crysis
WWE SmackDown! vs. RAW 2008
Guitar Hero III
Fable 2
Call of Duty 4: Modern Warfare
Final Fantasy XIII
BioShock
Metroid Prime 3: Corruption
Mass Effect
Eternal Sonata
Star Wars: The Force Unleashed
Resident Evil: Umbrella Chronicles
Cruis'n
Spore
Need for Speed ProStreet
Naruto: Rise of a Ninja
Time Crisis 4
World in Conflict
Halo Wars
God of War: Chains of Olympus
Conan
Soul Calibur IV
Juiced 2: Hot Import Nights
Lair
SimCity Societies
Rock Band
Killzone (working title)
Sega Rally Revo
NASCAR 08
Super Mario Galaxy
Unreal Tournament 3
Final Fantasy Versus XIII
Too Human
Army of Two
Enemy Territory: Quake Wars
Warhammer Online: Age of Reckoning
Condemned 2: Bloodshot
Skate
Battlefield: Bad Company
Boogie
Mario & Sonic at the Olympic Games
Half-Life 2: The Orange Box
Heavenly Sword
Tom Clancy's EndWar
Gran Turismo 5
Golden Axe
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
Star Wars Battlefront: Renegade Squadron
Lost Odyssey
Turok
Left 4 Dead
Fire Emblem: Goddess of Dawn
Stranglehold
PlayStation Home
Dungeons & Dragons Tactics
SOCOM: Confrontation
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Haze
PAIN
DiRT
Virtua Fighter 5
The Simpsons (working title)
Tony Hawk's Proving Ground
Brothers In Arms Hell's Highway
Folklore
Eight Days
Burnout Paradise
Battalion Wars 2
Castlevania: The Dracula X Chronicles
BlackSite: Area 51
Uncharted: Drake's Fortune
NBA 08
Project Gotham Racing 4
Stuntman Ignition
Beautiful Katamari
Warhawk
Tiger Woods PGA Tour 08
Medal of Honor: Vanguard
Untitled id Software Project (Working Title)
Sonic Rush Adventure
Jeanne D'Arc
Brain Age 2: More Training in Minutes a Day
The Club
LittleBigPlanet
TimeShift
The Eye of Judgment
Frontlines: Fuel of War
Dance Dance Revolution Hottest Party
NiGHTS: Journey of Dreams
Mega Man Star Force: Leo
Space Station Tycoon
Rayman Raving Rabbids 2
Syphon Filter: Logan's Shadow
Crazy Taxi: Fare Wars
Game Party
Coded Arms: Assault
Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII
DK Jungle Climber
Mega Man Star Force: Pegasus
Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
Pursuit Force: Extreme Justice
Picross DS
SingStar
The Bee Game
Foster's Home for Imaginary Friends: Imagination Invaders
Hot Shots Golf (working title)
اطلاعات بیشتر:http://e3.gamespot.com/games.html?tag=event_nav;games

+ نوشته شده در  شنبه 1386/04/09ساعت 22:40  توسط نویدnavid. | 
سلام بیاند به تالار گفتگو هم یه سری بزنید و تو گروهاش عضو شید تا هم نظراتتون رو بگید و هم به من کمک کنید و هم از اخبار مطلع شید

الان هم می خوام بهش برسم یه چیز توپ شه یه سر بزن ژشیمون نمیشی تو منو کلیک کن

+ نوشته شده در  شنبه 1386/04/09ساعت 2:38  توسط نویدnavid. | 
Manhunt 2

سازنده      Rockstar Toronto
ناشر     Rockstar Games
سبک بازی     Modern Action Adventure
تاریخ انتشار     Jul 10, 2007
پلتفورم     PS2 | Wii | PSP

چند سال پیش کمپانی راک استار یک شیطنت بزرگ انجام داد و بازی Manhunt را عرضه کرد که به دلیل خشونت بیش از حد مورد توجه بسیاری از گیمر ها قرار گرفت. این بازی در مورد یک فرد زندانی با نام James Earl Cash بود که تقریبا امید خود را از زندگی از دست داده بود. جیمز بازیچه ی کارگردانی با نام Starkweather قرار گرفته بود و تمام جرکات او توسط این فرد فیلمبرداری میشد و باید راه خود را از میان وحشیان و دیوانگان ادامه میداد. از مشخصه های این بازی می توان به خشونت بسیار بسیار زیاد آن باید اشاره کرد. با اینکه سبک بازی بصورت مخفی کاری بود ولی شخصیت بازی به طرز فجیعی با استفاده از آلات مختلف دشمنان را نابود میساخت و بازی پر از خون ریزی بود و البته این خشونت به مزاج بسیاری ها از جمله خود بنده بسیار خوش آمد و سبک زیبا و نوآوری هایی که آن زمان وارد این سبک نمود تحسین برانگیز بود. اما راک استار سر این بازی مورد سرزنش بسیار قرار گرفت و بار ها این بازی مسئولین این کمپانی پرطرفدار را روانه دادگاه های مختلف نمود اما باید دانست که راک استار را نمیتوان با دنیای کثیف و خشونت و... جدا دانست و عرضه بازی های موفقی مانند GTA ,The Warriors, Bully گواه بر این است. البته آخرین محصول آنها یعنی Table Tennis جدا از این مساله است. پروژه اصلی این کمپانی در سال جاری GTA IV است اما نمیتوان از Manhunt 2 نیز که بر روی PS2 ,PSP ,Wii حدود 1 ماه دیگر عرضه میشود چشم پوشید.


ولین چیزی که در این نسخه قابل توجه است سپرده شدن ساخت بازی به استدیو لندن راک استار است و سازنده این شماره دیگر rockstar North نیست، و بازهم یک درد همیشگی و آن این که عوض کردن سازنده به اثر لطمه وارد نکند! البته استدیو سازنده حرف هایی برای دفاع از خود زده است که حرف های آنها مبنی بر این است که آنها زمینه جدیدی را برای این بازی خلق خواهند کرد و خط داستانی تاریک تر و جذابتر از نسخه ی قبل میباشد. جالب است بدانید ساخت بازی از سال 2004 یعنی تقریبا بعد از عرضه شماره اول شروع شده است.شخصیت اصلی داستان در این شماره عوض شده است و دکترجوانی با نام Daniel Lamb میباشد. او در 29 ام ماه می سال 1963 به دنیا آمده است، مانند تمامی انسانهای دیگر در زندگی خود به فکر رسیدن به آرزو های خود است و پیشرفت در کار خود را در الویت اول قرار داده است، دارای دو فرزند است و به همسر خود عشق می ورزد و البته کار خود را بسیار دوست دارد که باعث شده است با درآمدی که به دست می آورد زندگی خوبی داشته باشد. اما پروژه ای با نام رمزیه The Pickman Project توسط دکتر whyte که مدیر این پروژه در حال انجام است و دکتر لمب یکی از محققان اصلی این پروژه است که بر روی آن به همراه دیگران از جمله دکتر Pickman کار میکند. دکتر Pickman دارای مدارک عالیه در مورد داروسازی میباشد و در این پروژه شرکت دارد؛ ولی آیا وظیفه اصلی او چیز دیگری است؟ این پروژه شامل چه چیزی است؟ محققان در این پروژه بر روی ساخت سلاح هایی که بر روی اعصاب تاثیر گذار است کار میکنند و میتوان نام آنرا ساخت سلاح های عصبی گذاشت. دکتر Pickman وظیفه شناخت دارو و ترکیبات شیمیایی برای درمان و ساخت این پروژه را در دست دارد.کارها به خوبی پیش میرود اما اتفاق بدی می افتد و سرمایه گذار اصلی این طرح دستور لغو این طرح را صادر میکند و دکتر Pickman دستور بسته شدن طرح را میدهد اما او با چندین تن از دانشمندان اصلی که یکی از آنها لمب است کار تکمیل آنرا بصورت مخفی انجام میدهد. لمب تمام تلاش خود را به کار گرفته است و خیلی مشتاق است تا حاصل کار خود را ببیند. سرانجام لمب به صورت داوطلب برای آزمایش پروژه دست به کار میشود و به بیانی ساده تر او خود را در این راه یک موش آزمایشگاهی میکند و تصمیمی میگیرد که زندگی او را 180 درجه میچرخاند! آزمایش پروژه شروع میشود اما کارها مانند برنامه و کاغذ پیش نمیرود و با یک اشتباه دکتر جوان دانیل لمب ضربه فنی میشود و پس از تست پروژه به تیمارستان Dixmore فرستاده میشود. این تیمارستان در واقع مرکزی برای بزهکارانی است که دارای بیماری هایی روانی هستند که تمامی کار های خلاف آنها به صورت غیر عمد در پرونده آنها ثبت شده است و این مرکز مکانی برای نگهداری آنها است و در واقع زندانی برای آنها میباشد. آثاری از آزمایش بر مغز دانیل دیده میشود که باعث می شود به او لقب دیوانه بدهند. اما دلیل اصلی فرستاده شدن او به این تیمارستان چیز دیگری است؟ توطئه هایی که پشت پرده بر علیه کارکنان این پروژه روی میدهد؟!
شش سال میگذرد و داستان اصلی بازی شروع میشود و به زمان حال میرسیم. شش سال زندگی در تیمارستان با آدمهای خطرناک دانیل را بسیار افسرده میکند و او همیشه یک فکر در ذهن آشفته ی خود دارد "فرار" و آیا اینکه هنوز زندگی او پا برجا مانده؟ آیا فرزندان و همسر او هنوز او را دوست دارند؟ روز ها میگذرد و دانیل لمب هر روز با این افکار عمر خود را میگذراند. اما در آن طرف داستانی شخصی با نام Leo Kasper نیز یکی از بازماندگان دیگر پروژه بوده است. او در 19 ژوئن 1972 به دنیا آمده است و بسیار جوان است اما او نیز با تهمت دیوانگی در تیمارستان زندانی شده است. در گذشته او یک مامور دولتی بوده است و به دلایلی که هنوز معلوم نیست وارد این پروژه شده بود.الان که پروژه تموم شده است فرار برای این دو و کشف حقایق بزرگترین هدف می باشد. در یک شب بارانی و طوفانی بر اثر رعد و برقی که به ساختمان اصلی تیمارستان برخورد میکند برق قطع میشود و تمامی در های زندانیان که با قفل الکتریکی کنترل میشود باز می شود. در تاریکی پس از اینکه لمب چشمان خود را باز میکند یک جسد از مسئولین را با لباس سفید که آغشته به خون شده است را میبیند و البته یک سرنگ در دستان خود که قطره های خون از آن جاری شده است این صحنه دیوانگی لمب را به حد مرگ بالا میبرد و او نمیداند چه میکند و کیست و هدف او چیست؟ فقط یک چیز را در پیش روی خود میبیند درب زندان که در تاریکی نمایان است اما این درب مانند همیشه بسته نیست و بدون هیچ نگهبانی باز رها شده و یک شانس بزرگ پیش روی است که این شانس بزرگ وابسته یک انتخاب بزرگ است. انتخاب لئو و لمب فرار است، این دو با کمک یکدیگر پس 6 سال از کابوسهای خود رها میشوند و حالا هر دو به دنبال یک هدف مشترک هست یعنی کشف حقایق و پیگیری موضوع پروژه The pickman. البته هدف لمب پیدا کردن همسر و فرزندانش نیز است. البته این 6 سال به کل مغز او را شستشو داده است و خاطرات مبهمی از گذشته دارد حتی او دیگر مطمئن نیست که آیا خانواده اش واقعی است یا زاده تخیل اوست ولی اما با این ذهن آشفته به راه خود ادامه میدهد... .


داستان این شماره واقعا زیبا و به دور از داستان های کلیشه ای و بسیار جنجالی است و وجود دو قهرمان در داستان یعنی لئو و لمب آنرا مهیج تر میکند. (البته از بخش داستانی لئو چیزی فاش نشده است برای همین زیاد در مورد او و خط داستانی در مورد او اطلاعاتی در دست نیست) در یک نتیجه گیری کلی با یک داستان جنجالی روبرو خواهید بود، البته قهرمان اصلی داستان دانیل است.

گیم پلی بازی از همان حالت شماره 1 بهره میبرد و سبک اصلی آن مخفی کاری خواهد بود البته تغییراتی داشته است که به آنها اشاره خواهیم کرد:

مانند تمامی بازی سبک اکشن مخفی کاری سایه ها و تاریکی نقش حیاتی برای شما ایفا میکنند و در این بازی نیز شما باید خود را از دید دشمنان مخفی کنید و سایه ها و گوشه های دیوار ها و اشیا و ... بهترین گزینه برای این کار خواهد بود. البته شما میتوانید با از بین بردن لامپ ها و یا خاموش کردن آنها محیط را تاریک کنید. یکی از حرکات جالبی که دانیل میتواند انجام دهد سینه خیز رفتن و بالا رفتن از اشیا است که در نسخه قبل کمبود آن حس میشد. مانند نسخه قبل یک رادار صدای های ایجاد شده توسط شما را نشان میدهد به طوری که کوچکترین صدا ها مانند راه رفتن و یا خشاب گذاری اسلحه یا نفس نفس زدن کاراکتر ایجاد صدا میکند. شما همچنین با تولید صدا های بلند تر مانند مشت زدن بر دیوار یا شکستن شیشه و ... میتوانید دشمنان را گمراه سازید. البته در نسخه PS2 این بازی با استفاده از هدست میتوانید صدا تولید کنید تا دشمنان را گمراه کنید.

مانند نسخه قبل شما هنگامی که پشت دشمن میروید دارای سه راه برای کشتن برای هر اسلحه هستید که هر راه به مراتب از دیگری وحشیانه تر است و مانند نسخه قبل با نگه داشتن کلید حمله میتوانید بین این سه نوع حمله یکی را انتخاب کنید. حالت اول نشانه به رنگ سفید است که در این حالت سریع میتوانید دشمن را بکشید و در حالت دوم نشانه زرد میشود که باید 3 ثانیه کلید را نگه دارید و در حالت اخر که نشانه قرمز میشود باید 6 ثانیه کلید را نگه دارید که اگر چنین عملی را انجام دهید هم لذت بیشتری خواهد داشت و جایزه بهتری میگیرید.
در بازی شما دارای اسلحه های زیادی هستید که مهم ترین آنها سلاح های گرم است که شامل کلت و شاتگان و تک تیرانداز و یوزی و مگنوم و flare Gun و ... میباشد که البته نسخه Wii این بازی دارای 3 اسلحه انحصاری با نامهای Stright Razor و Mace و Broken bottle است که به ترتیب تیغ ریش تراشی و گرز و بطری شکسته است. البته اسلحه های سرد دیگری مانند شیشه و چاقو و ساطور و پاکت و خودکار و سرنگ و باتوم و داس و ... نیز حضور دارند که هر کدام از آنها به طور جالبی استفاده میشود و هر کدام دارای سه درجه برای کشتن دشمنان میباشند. در نسخه Wii با توجه به قابلیت آن باید حرکت مطابق با آنچه که هست انجام شود و در نسخه PS2 ,PSP با زدن کلیدها این کار را باید انجام داد. مطمئنا انجام این بازی با Wii باید بسیار لذت بخش باشد.

یک حالت دیگر که به این شماره اضافه شده است استفاده از عوامل موجود در محیط برای کشتن دشمنان است به طور مثال اگر یکی از آنها کنار فیوز برق باشد میتوانید سر او را گرفته و داخل فیوز بکنید و یا میتوانید سیم تلفن را دور گردن او بپیچید یا میتوانید آنها را از ارتفاع به پایین هل دهید. از این گونه مثالها زیاد است که باعث شده است که در گیم پلی بازی تنوع خوبی ایجاد کند.

با اینکه اشیای زیادی برای استفاده در نبردها دارید اما تعداد مشخصی از آنها را میتوانید حمل کنید و محدودیت برای وزن اشیا در نظر گرفته شده است. البته یکی از اشیایی که همیشه همراه دانیل و لئو خواهد بود چراغ قوه ی اوست که در تاریکی ها بسیار به او کمک میکند. هر اسلحه ی دارای درجه ای است که نشان دهنده ی سلامت آن اسلحه است. به طور مثال یک چوب بیسبال بعد از چندین ضربه میشکند و دیگری قابل استفاده نیست.

دشمنان در این نسخه بسیار با هوش تر از قبل هستند و کمی رفتارهای آنها دینامیک است یعنی بسته به موقعیت تغییر میکند و اگر آنها را با صدا به بازی بگیرید حتما دنبال منشا صدا میگردند تا آن را پیدا کنند. در نبردها نیز به صورت تیمی شما را محاصره میکنند و با شما میجنگند. یکی از کارهای جالب استفاده از چراغ قوه است و البته ورود به سایه ها و تاریکی ها یکی دیگر از عوامل جذاب است به این صورت که اگر دانیل یا لئو در همان منطقه باشند برای شناسایی نشدن توسط دشمنان یک مینی گیم کوچک را باید انجام دهید به طوری که دکمه هایی بر روی صفحه ظاهر میشود و شما باید آن ها را بزنید تا مخفی گاه خود را نگه دارید.

در کل گیم پلی بازی مانند قبل است و فقط جزییات به آن اضافه شده است و البته اشکالهای آن برطرف شده است و با اضافه شدن چند المان و نوآوری های خاص جذابتر شده است.
در مورد گرافیک بازی باید بگوییم که: بازی در برابر کنسول های نسل جدید حرف خاصی برای گفتن ندارد و بر روی PSP دارای گرافیک قابل قبولی است اما نسخه PS2 , Wii آن چنگی به دل نمیزد و بافت های ضعیف و مدل های بی کیفیت بدترین چیزی است که به چشم می آید ولی نورپردازی ها نسبت به دیگر مشخصه ها بهتر کار شده است و در این میان نسخه Wii دارای گرافیک قابل قبول تری است. البته راک استار اعلام کرده است که سعی کرده اند تا از قدرت Wii به خوبی استفاده کنند.

صداگذاری بازی بر عکس گرافیک آن خوب است، چون صدا یکی از تاثیر گذار ترین عوامل بر گیم پلی است و به آن بسیار توجه شده است و صدای تمامی اشیا به خوبی صدابرداری شده و صدای جیغ و خنده و ... دشمنان بسیار واقع گرایانه است و voice acting نیز در حد بسیار خوبی قرار دارد و با لهجه های خیابانی ادا میشوند و با توجه به مشخصه ی همیشگی بازی های راک استار پر از الفاظ رکیک و صحنه های ناپسند است به اضافه خشونت بالا که باعث شده است این بازی درجه AO یعنی فقط برای بزرگسالان را نصیب خود کند.همین عوامل باعث شده است تا آنتی گیمر معروف جک تامپسون دوباره محصولات راک استار را سوژه ی کار خود قرار دهد و با عرضه این بازی ها مبارزه کند و دادگاه های بسیار برای Manhunt 2 و GTA IV تشکیل داده است اما هنوز کاری از پیش نبرده است.

در کل Manhunt 2 در مقابل بازیهای بزرگ نسل حاضر حرف خاصی برای گفتن ندارد البته گیم پلی و داستان زیبای آن میتواند کسانی که این سبک و خشونت دوست دارند راضی نگه دارد.

 

بعدا عکس های بزرگتر را میزارم....

+ نوشته شده در  جمعه 1386/04/08ساعت 14:18  توسط نویدnavid. | 

کمپانی والت دیزنی اعلام کرد فیلم سینمایی شاهزاده ایرانی قسمت شن های زمان Prince of Persia: The Sands of Time در تاریخ دهم ژولای 2009 بر روی پرده خواهد رفت.


+ نوشته شده در  جمعه 1386/03/25ساعت 23:5  توسط نویدnavid. | 
EA خبر از اومدن بازی جدید از سری Need for Speed در ربع سوم سال 2007 داد.

البته تا حالا فقط این بازی بر روی PS3 و Xbox360 میاد.

اینم چند تا عکسش:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1386/03/14ساعت 21:0  توسط نویدnavid. | 
سلام بعد از مدت ها سر کار گذاشتن مردم توسط این مجله سایتش باز شد البته هنوز کامل نیست ولی بلاخره باز شد و این آدرس لینکش:

بازی نما

+ نوشته شده در  دوشنبه 1386/03/14ساعت 0:7  توسط نویدnavid. | 
سلام

اینا ترینر های این بازی هستند که امر و تیر و یکسری چیز های دیگر را بی نهایت می کند....

آدرس ها

Download

Download2

Download3

Download4

Download5

+ نوشته شده در  دوشنبه 1386/03/07ساعت 14:52  توسط نویدnavid. | 
سلام ..
من چند روز پیش که تو گیم اسپات بودم دیدم می تونم یه Union بزنم البته باید چند نفر تعیید کنن و عضو بشن ...فکر کردم چه خوب میشه یکی که همه گیمر های ایرانی رو از سرتاسر جهان جمع کنه و به خارجی نشون بده که بر وبچی که تو ایرانن همه یه پا گیمر حرفه ای اند با همکاری کسایی که انگلیسیشون در حدی که می تونند مفهوم خودشون برسونند و گیمرند بزنیم....
کسایی که برای همکاری و راه اندازی این کار پایه اند هم اینجا پست بزنند و برند تو گیم اسپات Free عضو شن و ID بزنن تا موقعی که 4 یا 5 نفر شدیم برم Union رو راه بندازشم....
+ نوشته شده در  سه شنبه 1386/03/01ساعت 23:12  توسط نویدnavid. | 
Ubisoft to unveil new PS3 exclusive
gameswank - Tuesday, 22 May 2007
+ نوشته شده در  سه شنبه 1386/03/01ساعت 22:39  توسط نویدnavid. | 
                                           

چند روز پیش سایت gamespot از آمدن سری چهارم این بازی در آینده ای نزدیک خبر داد. قسمت چهارم این بازی بر خلاف قسمت قبلی که فقط بر روی کنسول ها آمد بر روی PC (کامپیوتر) هم می آید و هواداران بازی های کامپیوتری می توانند این قسمت از این سری بازی ها را تجربه کنند.

البته طبق آخرین خبر ها دیگر جریان این بازی در جنگ جهانی نیست و در جنگهای امروزی سپری می شود و دارای قسمت های جدیدی است که هنوز اطلاعات کاملی از آن در دست ما نیست.....

شما می توانید اطلاعات بیشتر در باره این بازی و تیزر این بازی را در سایت خود بازی بدست آورید..

http://charlieoscardelta.com/

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1386/02/26ساعت 17:42  توسط نویدnavid. | 

سلام این ورژن جدید این بازی که برای PS3 میاد انقلابی در گرافیک و چیز های دیگه سری بازی های GTA ...
الان فقط عکس می زنم بعدا نقد...

 


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1386/02/12ساعت 16:42  توسط نویدnavid. | 
در اینجا عکسایی از این بازی رو می بینید هنوز تاریخ اومدن بازی رو معلوم نشده ولی سبک آن Action سومین شخصه.

Kane & Lynch:Dead Man
گرافیک این بازی هنوز نیمه کاره است ولی همین حالاهم کلی از بقیه سره. اگه به عکس هایی که گذاشتم یه نگاهی بکنین خودتون هم مثل من به این نتیجه میرسین. حالا فکرکنین اگه کامل بشه چی میشه ... .مدل سازی کاراکترهای اصلی که دیگه نگو عالی کار شدن ،ولی بقیه (که البته بازم خوبن)هنوز یکم غیر واقعین .بهتون گفتم که این بازی یه چیزی تو مایه های فیلم هاست ،توی یکی از صحنه ها که توی تیزر بازی هم میتونین ببینی ،شما باید هدفتون رو از بین جمعیت پیدا کنین .شما توی یه مهمونی هستین یا شایدم کازینو و شما رو صحنه درگیری فیلم جانبی با بازی تام کروز میندازه و یکی از بهترین صحنه های بازیه.توی یه صحنه دیگه شما رو یاد فیلم مخمصه با بازی آل پاچینو و رابرت دونیرو میندازه ،یادتونه وقتی بانک رو زدن(دونیرو و رفقا) اومدن بیرون از دو طرف با پلیس درگیر شدن !. راجع به گرافیک میگفتم ،نورپردازی بازی هم خیلی قشنگه و یه حس جالبی به بازی داده.محیط بازی که خیلی طبیعی به نظر میرسه و ماشین ها هم خیلی خوب تخریب میشن وشیشه هاشون طبیعی شکسته شده و روی زمین میریزه و بدنه ماشین ها هم خیلی جالب درب و داغون میشه . واقعا صحنه های درگیری تو این بازی نفس گیرن و از دیدن یه فیلم از مایکل مان هم با حال تره. من بیشتر از اون که منتظر Crysis باشم برای اومدن این بازی لحظه شماری میکنم. تازه وقتی به یکی شلیک میکنی بسته به شدت گلوله اسلحه ات خون از بدن طرف میپاشه بیرون و پرت میشه زمین. با اینکه سازنده های این بازی خیلی روی داستان این بازی مانوور میدن ولی از صحنه های اکشن هم غافل نشدن و کشتن و درگیری و تخریب خیلی حال میده !!!

گیم پلی : گیم پلی بازی حرف نداره .HitMan و Freedom Fighters رو با هم ترکیب بکنین ،حاصلش چی میشه ؟!! البته من Freedom Fighters رو بازی نکردم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم. سازنده ها هم که گفتن اصل موتور بازی از موتور بازی Freedom Fighters است و ارتقا داده شده تا برای یه بازی نسل بعدی کامل آماده باشه. تو این بازی هم تغییر لباس و چهره هم وجود داره مثل هیتمن ولی گفتن که بهتر از اون !!! .در این بازی شما کنترل کین رو به عهده دارین البته در حالت یک نفره.حتما میپرسین مگه دو نفره هم میشه ؟ بله که میشه Co-Op در این بازی وجود داره وخیلی سازنده ها روی این مسئله تاکید کردن و گفتن که لذت زیادی به بازی میده(حالت دو نفره) .یعنی این بازی هم حالت یک نفره هم دو نفره و تازه یه بخش آنلاین قوی هم داره که مطمعننا به X360 دارا خیلی حال میده(با استفاده از Xbox Live .). شما میتونین به راحتی بقیه گروه رو کنترل بکنین و مثلا بهشون بگین برین اینجا برین اونجا و .... اگه هم نخواستین نگین به من چه!. فقط حواستون به لینچ باشه چون ممکنه یه وقت بزنه به سرش و عملیات رو به هم بریزه(یه وقت نگین نگفتی). یه چیزه باحاله دیگه هم این بازی داره و اون سیستم مرگ شماست. مثل SPC،Call of Duty شما بعد از خوردن چند گلوله نمیمیرین بلکه اوضاعتون خراب میشه و بعد پناه گرفتن در یه جایی بعد از مدتی حالتون خوب میشه ، این کارشون ضرب آهنگ و ریتم بازی رو تند تر میکنه و امیدوارم همه بازی ها هم از این سیستم سلامتی استفاده بکنن تا دیگه مجبور نباشیم دنبال جون بگردیم.ولی اگه تو تیرس رگبار قوی قرار بگیرین قول نمیدم که نمیرین

(نوشته شده توسط navidndm

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1386/02/04ساعت 16:46  توسط نویدnavid. | 
سلام من یه ۲ هفته پیش یه تالار گفتگو برای وبلاگ ساختم که یه چند روز بعدش خراب شد..... الان یدونه جدید ساختم که می تونید هم از طریغ منو و یا مستقیم به اونجا برید... بیان عضو شید یه فورومه خودمونیه...........

تالار گفتگو

+ نوشته شده در  شنبه 1386/01/18ساعت 0:26  توسط نویدnavid. | 
سلام من اینو از وبلاگ http://www.mamadgame.blogfa.com گیر آوردم خبر جالبی از فروش کنسو ل های Xbox360 و PS3

nexgenwars.com

 

nexgenwars.com 

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1386/01/09ساعت 23:31  توسط نویدnavid. | 
این پچ ان بازیه برای اینکه بتوانید با موس و کیبورد بازی کنید برید دانلودش کنید:

Download

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1386/01/09ساعت 1:0  توسط نویدnavid. | 
بهترین بازی 2006 }
 
به نظر شما بهترین بازی برای کامپیوتر در سال 2006 چی بود؟
The Godfather ( 1رای، 5%)
The Elder Scroll:Oblivion ( 5رای، 25%)
Company of Heroes ( 4رای، 20%)
Splinter Cell Double Agent ( 3رای، 15%)
NFS Carbon ( 2رای، 10%)
Hitman:BloodMoney ( 1رای، 5%)
Medieval 2: Total War  ( 0رای، 0%)
بقیه بازی ها ( 4رای، 20%)
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1386/01/09ساعت 0:54  توسط نویدnavid. | 
سلام من بالاخره بعد از مدتی تلاش تونستم یه انجمن خودمونی را بندازم از شما بازدید کنندگان دعوت می کنم که برند عضو اون انجمن شند......

آدرس:http://nsmgame.parsbb.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1386/01/08ساعت 2:8  توسط نویدnavid. | 
فرماندار یکی از ایالت های مکزیک به نام Chihuahua فروش بازیTom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 در آن ایالت ممنوع کرد.

دلیل ممنوعیت این بازی در آن ایالت این بوده که داستان بازی در سال ۲۰۱۴ در مرز مکزیک و آمریکا می گذرد و نیرو های آمریکایی با شورشیان شهر مرزی Juárez در گیر می شوند و در این بازی چهره ی بدی از این شهر و مردم آن نشان داده شده و همین امر باعث ناراحت شدن شهردار شهر و در خواست او از دولت مکزیک برای ممنوع کردن این بازی در مکزیک شده است.....

خبر کامل در GAMESPOT:

http://www.gamespot.com/news/6168009.html?action=convert&om_clk=latestnews&tag=latestnews;title;1

 

+ نوشته شده در  شنبه 1386/01/04ساعت 23:29  توسط نویدnavid. | 
 ادامه بازی Oblivion زمان اومدن:بین 7-9 فروردین

Command & Conquer 3 Tiberium Wars for PC - Command & Conquer 3 Tiberium Wars PC Game - Command & Conquer 3 Tiberium Wars Computer Game  سومین قسمت از سری بازی C&C -زمان اومدن:بین 7-9 فروردین

 

+ نوشته شده در  سه شنبه 1385/12/29ساعت 23:34  توسط نویدnavid. | 
این لیست چند تا از بازی های جدیده که Takin زده برای PC....

بازی Stalker که ترسناک است.بازی فوتبال

Jade Empire: Special Edition for PC - Jade Empire: Special Edition PC Game - Jade Empire: Special Edition Computer Game                 Tortuga - Two Treasures for PC - Tortuga - Two Treasures PC Game - Tortuga - Two Treasures Computer Game    

        

برای PS2 هم God of War 2 زده ....                  

+ نوشته شده در  سه شنبه 1385/12/29ساعت 23:15  توسط نویدnavid. | 
سال نو را به شما بازی دوستان تبریک می گویم......

+ نوشته شده در  سه شنبه 1385/12/29ساعت 23:6  توسط نویدnavid. | 
سبک:FPS تیر اندازی اولین شخص                       کنسول:PC/Xbox360

شرکت سازنده:Techland                                  تاریخ اومدن:3 ماه آخر سال 2007

گفته های شرکت سازنده: این بازی یک بازی غیر خطی FPS است که در زمان جدید و حال میگذره. شما نقش یک سرباز رو بر عهده می گیرید ترسی از گرفتن ماموریت های غیر ممکن نداره (البته به قیمت خوب)

دولت ها /تجار و سازمان ها شما رو برای ماموریت های خطر ناک در اطراف جهان انتخاب می کنند و این دست شماست که کدوم ماموریت رو  انجام بدید و شما در این بازی آزادی عمل بسیاری  در انتخاب ماموریت ها و سلاح ها و Skill ها و استفاده از تاکتیک های مختلف دارید.

شما باید حواستون جمع تمزینات و در آمد خود باشه در حالی که مواظب ارتباطتون با کارهای جنگی و ماموریت ها هست.

مشخصات اصلی بازی:

1. شما می تونید با خطرناک ترین خلاف کاران جهان در گیر شید یا کشوری را برای کاری خاص همایت کنید یا افراد دزدیده شده رو آزاد کنید و با قاچاقچیان مواد و رهبران دیکتاتور در گیر شید... اگر هم کمی در جهان قوی شدید می تونید بزرگترین حمله تروریستس در تاریخ رو انجام بدید...

2. شما می تونید در جا های مختلفی از جهان مانند : کره / آفریقا/ بالکان/ آمریکای جنوبی/ آسیای شرقی و جزایر اقیانوس آرام و .... ماموریت ها و عملیات های خود را انجام بدید با گرافیکی بسیار واقعی و داستان واقعی زندگی.

3.خودتون چگونگی پیشرفت شخصیت خود را در مباحس مختلف تعیین کنید و امکانات جدیدی را در هر مبحس بدست آورید.

4. شما می توانید چگونگی پیشرفت گروه شبه نظامی را  که درست کرده اید رو رهبری کنید و بهترین افراد و بهترین ماموریت ها رو به عهده بگیرید.

5. کار های مادی یک گروه شبه نظامی را خود بر عهده بگیرید از قبیل خرید اسلحه و مهمات و لوازم نقلیه و چگونگی رفت و آمد به قسمت های از جهان که می خواهید در آنجا عملیات انجام دهید را نیز بر عهده شمات که کدوم وسیله و با چه قیمتی انتخاب کنید. و شما در این بازی می تونید چگونگی عملایات علیه دشمن را برنامه ریزی کنید و نقشه عملیات را بکشید.

6. از نکات جالب بازی این است که شما اگر دوباره یک عملایات رو که انجام دادید انجام دهید این بار با دفعه قبل عملیات متفاوت است و اتفاقات متفاوتی رخ می دهد.

7.شما می توانید در حالت چند نفره با 32 نفر بازی کنید

8. این بازی با آخرین سیستم گرافیکی یعنی DirectX10 و Pixel Shader 4.0 ساخته شده و دارای محیط های بسیار طبیعی و بزرگ است..

 

 برای دیدن بقیه عکس های بازی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1385/12/17ساعت 21:50  توسط نویدnavid. | 
پیش نمایش این بازی پنج شنبه بین ساعت ۹-۱۰ شب در این وبلاگ زده می شه...

سبک:FPS تیر اندازی اولین شخص                       کنسول:PC/Xbox360

شرکت سازنده:Techland                                  تاریخ اومدن:3 ماه آخر سال 2007

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1385/12/16ساعت 22:49  توسط نویدnavid. | 
اینم عکس هایی از بازیSupreme Commander که به سبک RTS است و دارای محیط ها و جنگ های بزرگیه... (باید بازی با حالی باشه)

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1385/12/09ساعت 16:41  توسط نویدnavid. | 
 

                                  

 

 

 

 

این بازی که در ۲۶ march  یا  اوایل سال 86 به بازار میاد ادامه بازی The Elder Scroll IV:Oblivion است که در سبک Action RPG است و بر روی Oblivion  نصب می شود. این نسخه دنیای کاملا جدیدی را به شما نشان می دهد که در واقع جزو یکی از دنیا های Oblivion است با این تفاوت که ما اینبار دیگر فقط برای مدتی کوتاه به این دنیا نمی رویم بلکه کل بازی در این دنیای جدید سپری می شود و این جهان جدید دارای شهر ها و روستا هایی برای خود است و از دو بخش کلی تشکیل شده است. ما در این نسخه نقشه ای کاملا جدید می بینیم و از مو جودات جدیدتر و تجهیزات جدید بهره می بریم.

   

تفاوت این نسخه با The Knights of The Nine این است که دیگر مثل آن فقط در همان Cyrodill مکان های جدید اضافه نمی شود و ما قدم به دنیا جدیدی به نام Shivering Isles  می گزاریم.

 

برای دیدن عکس های بیشتر از این بازی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1385/11/22ساعت 22:6  توسط نویدnavid. | 
Blitzkrieg 2: Fall of the Reich PC Strategy January 29, 2007
City Life: World Edition PC Simulation January 29, 2007
Europa Universalis III PC Strategy January 29, 2007
Europa Universalis III (Collector's Edition) PC Strategy January 29, 2007

Battlestations: Midway

PC Action January 30, 2007 Simulation

 

Call of Duty 2 PDA Shooter January 2007
Glyph (retail edition) PC Strategy January 2007
Vanguard: Saga of Heroes PC RPG January 30, 2007
Vanguard: Saga of Heroes (Collector's & Guild Edition) PC RPG January 30, 2007
Brickshooter Egypt PC Puzzle January 2007
Hexic Deluxe PC Puzzle January 2007
Jade Empire (Special Edition) PC RPG January 2007
Lucinda Green's Equestrian Challenge PC Racing January 2007
Mozaki Blocks Deluxe PC Puzzle January 2007
Alien Shooter: Vengeance PC Action RPG February 5, 2007
Dead Reefs PC Adventure February 5, 2007
Galactic Civilizations II: Dark Avatar PC Strategy February 5, 2007
Galactic Civilizations II: Gold Edition PC Strategy February 5, 2007
Fuel PC Racing February 6, 2007
Sims: Life Stories, The PC Simulation February 6, 2007
War Rock PC Action February 7, 2007
Backyard Basketball 2007 PC Sports February 13, 2007
EverQuest: The Buried Sea PC RPG February 13, 2007
Test Drive Unlimited PC Racing February 13, 2007
Dreamlords PC RPG February 15, 2007
American Conquest Anthology PC Strategy February 19, 2007
War Front: Turning Point PC Strategy February 19, 2007
Marvel: Trading Card Game PC Card Battle February 27, 2007
Sims 2: Seasons, The PC Simulation
Star Wars: Empire at War Mac Strategy February 2007
Air Battles: Sky Defender PC Shooter February 2007
Frontline: Fields of Thunder PC Shooter February 2007
Maelstrom: The Battle For Earth Begins PC Action Simulation February 2007
Sam & Max -- Season 1 Episode #4: Abe Lincoln Must Die! PC Adventure February 2007
Secrets of The Ark PC Adventure February 2007
UFO: Extraterrestrials PC Strategy February 2007
Heart of Empire: Rome PC Strategy March 1, 2007
Tortuga: Two Treasures PC Action Adventure March 5, 2007
Silverfall PC Action RPG March 6, 2007
Two Worlds PC RPG March 6, 2007
+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/11/09ساعت 0:16  توسط نویدnavid. | 

                                 

 

ترکیبی واقع گرایانه از حرکات شاهزاده ایرانی، صحنه های مخفی کاری Splinter Cell، آزادی GTA و Oblivion و نوآوری های دیگر که نوید یک بازی فوق العاده را می دهند.

به جرات می توان گفت که یکی از موفق ترین استودیو های Ubisoft، استودیو Montreal است که در ساخت بازی های موفقی چون شاهزاده ایرانی (و همچنین Splinter Cell) نقش داشته است. اکنون تیم سازنده نسخه اول شاهزاده ایرانی (POP : The Sands of Time) در این استودیو گرد هم آمده اند تا بازی ای فوق العاده، مخصوص PS3 را ایجاد کنند. Assassin's Creed مطمئنا یکی از بزرگترین بازی های این کنسول و شاید دلیلی برای خرید آن باشد.

 

در بین قرن هشتم تا قرن چهاردهم، گروهی به نام Assassins (این گروه با نام های دیگری از جمله Hashshashin هم شناخته می شد) وجود داشت. جهانیان بر این باورند که اعضای این گروه سری، با خلفای عباسی به مخالفت برخواستن و تعدادی از آن ها را نیز به قتل رساندند. از این رو به آن ها قاتلین گفته می شود. داستان Assassin's Creed که در قرن دوازدهم و در جریان سومین جنگ صلیبی به وقوع می پیوندد، شما را در نقش یکی از اعضای این گروه (احتمالا سردسته آن ها) به نام Altair قرار می دهد. شخصی که کار اصلی اش قتل و آدم کشی است. در طول بازی شما همراه او به سه شهر بیت المقدس، دمشق و Acre سفر خواهید کرد و قتل های بسیاری را انجام می دهید.

در Assassin's Creed ماموریت اصلی شما در طول مراحل مختلف، به قتل رساندن افراد مختلف است (هنوز معلوم نیست که در بازی شما ماموریت دیگری هم دارید یا نه). هر قتل از سه مرحله مختلف تشکیل شده است. مرحله اول هنگامی است که باید به هدف خود نزدیک شوید. در بیشتر اوقات برای رسیدن به هدف شما مجبور خواهید بود دشمنان بسیاری را از سر راه خود بردارید. برای اینکار بهتر است به صورت مخفی عمل کنید.

پس از این که به هدف خود رسیدید و به آن نزدیک شده، باید او را به قتل برسانید. به گفته سازندگان این قسمت بسیار هیجان انگیز است. شما ابتدا اطرافیان و سربازان را می کشید و سپس به هدف خود حمله می کنید و ...! پس از به قتل رساندن او وارد مرحله آخر قتل خود یعنی فرار می شوید. شاید بتوان فرار را جذاب ترین و هیجان انگیز ترین قسمت بازی دانست. شما برای فرار می توانید حرکات آکروباتیک جالبی را انجام دهید.

Assassin's Creed بازی ای بیشتر واقع گرایانه است. به طوری که حتی داستان بازی نیز از روی واقعیت برداشته شده است. حرکات و فعل و انفعالات Altair که بسیار زیاد هم هستند نیز مانند داستان واقعی هستند. برای مثال او می توانید از دیوار ها با یک حرکت سریع بالا برود و از روی پشت بام خانه ای به خانه دیگر بپرد تا سربازان او را گم کنند. این صحنه ها واقعاً لذت بخش و جذاب هستند. در بازی حتی شما می توانید به اسب سواری با اسب خود بپردازید و با این کار سریعتر به مقصود خود برسید.

در بازی شما اسلحه های بسیار متنوعی را برای اقدام به قتل در اختیار دارید. البته اسلحه اصلیتان یک خنجر کوچک است که در آستین Altair مخفی شده است و با فشار یک دکمه، در دستش قرار می گیرد. وجود این اسلحه مخفی واقعاً بازی را جذاب تر می کند. علاوه بر این خنجر که از ابتدا بازی در اختیار Altair است، او می تواند از اسلحه های مختلف دیگری از جمله تیر و کمان و شمشیر نیز استفاده کنید. گاهی شما مجبورید با استفاده از شمشیر خود مبارزاتی را هم انجام دهید که با استفاده دسته حساس PS۳ احتمالا بسیار جالب خواهند بود.

همانطور که ذکر شد، علاوه بر مبارزات رودررو، می توانید به صورت مخفیانه وارد شوید و از پشت به دشمنان حمله کنید. Assassin's Creed جزو آن دسته از بازی ها نیست که در تاریکی مخفی شوید و در فرصت مناسب حمله کنید. بلکه باید از جمعیت و شلوغی کوچه های شهر استفاده کنید و دشمنان را در فرصت مناسب از بین ببرید. سازندگان در مورد به دست آوردن قابلیت ها، حرکات و تجهیزات جدید در طول بازی، برای Altair، نیز صحبت هایی کرده اند. با وجود این قابلیت، بازی جذابیت هر چه بیشتری پیدا می کند.

اینطور که به نظر می رسد در بازی شما کاملا آزاد هستید و می توانید به صورت آزادانه در شهر ها گردش کنید و کار های دلخواه خود را انجام دهید (مانند چیزی که در سری بازی های GTA و بازی Oblivion دیده می شد). اسب شما نیز کمکتان می کند تا مسافت های طولانی را طی کنید. برای مثال اگر بخواهید از شهری به شهر دیگر بروید مطمئنا به اسب خود نیاز پیدا می کنید. وجود آزادی عمل در Assassin's Creed نوآوری خیلی خوبی است.

 

هوش مصنوعی Assassin's Creed، تا به حال در کمتر بازی ای دیده شده است. درست است که دشمنان شما بسیار باهوش هستند و در مبارزات به خوبی عمل می کنند، اما هوش مصنوعی اصلی بازی وقتی نمایان می شود که متوجه رفتار فوق العاده واقع گرایانه مردم عادی باشید. در واقع آن ها با هر حرکت شما، عکس العملی خاص و صد البته واقعی ای از خود نشان می دهند. برای مثال اگر Altair را در حالی ببیند که در پشت بام خانه ها در حال دویدنید تعجب می کنند و به او خیره می شوند یا هنگامی که جلوی آن ها، Altair شخص خاصی را به قتل برساند، با ترس از او فاصله می گیرند و سعی می کنند به او نزدیک نشوند. نکته جالب اینجاست که شما می توانید با مردم دوستی برقرار کنید یا کاری کنید که آن ها نسبت بهتان تنفر داشته باشند. برای مثال هنگامی که شما دارید فرار می کنید اگر مردم را به آرامی ار راه خود کنار بزنید، آن ها نیز دوستانه رفتار می کنند اما کافی است که با یکی از مردم بد رفتار کنید، خواهید دید که تمام مردم برعلیه تان عمل می کنند و حتی هنگام فرار، مکان مخفی شدنتان را لو می دهند.

در مورد گرافیک و صداگذاری بازی هنوز اطلاعات خاصی در اختیار نیست. البته این طور که به نظر می رسد نمای بصری بازی بسیار فوق العاده است. در مجموع Assassin's Creed بازی ای فوق العاده است که به احتمال زیاد می تواند یکی از پرفروش ترین بازی های کنسول PS3 باشد و فروش بالای این کنسول را نیز، تضمین کند. انتشار این بازی برای سال 2007 در نظر گرفته شده است

البته به گفته شرکت UbiSoft این بازی برای کامپیوتر PC و Xbox360 هم خواهد آمد.

منبع نقد:OXOGAME

برای دیدن عکش های بیشتر و پوستر ها روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/10/18ساعت 15:21  توسط نویدnavid. | 

گفته های شرکت سازنده:

داستان بازی
در روزگاری نه چندان دور در یکی از روستاهای کشور عزیز و پهناورمان دو برادر قوی و ورزشکار به نام های فرهاد و مهرداد زندگی می کردند . برادر کوچکتر فرهاد به خاطر معاشرت با دوستان ناباب به دام اعتیاد افتاد اما با تلاش های برادر بزرگش مهرداد موفق به ترک مواد مخدر شد . در این میان ، دو برادر با افرادی که پخش کننده ی مواد بودند درگیر شدند و قادر خان عامل اصلی پخش مواد در روستایشان دستور به قتل دو برادر طی اتفاقاتی فرهاد جان سالم به در برد ولی برادرش مهرداد کشته شد . فرهاد تصمیم گرفت که تا جان در بدن دارد با عاملان مواد مخدر مبارزه کند او از دیوار باغ قادر خان بالا رفت و وارد محدوده او شد ..

ویژگیهای مبارز 1
1.منو و پيام هاي  فارسي
2. بخش آموزشی در ابتدای بازی
2. امکان تنظيم کنترل بازي(صفحه کليد و ماوس و گیم پد)
3. امکان تنظيم صداها
4. تنظيم گرافيک بازي
5. سيستم ذخيره سازي اتوماتیک و دستی
6. استفاده از سناريوی قوی
7. شخصيت هاي کاملا ايراني و متنوع با اسلحه هاي متنوع
8. سبک اکشن سوم شخص و در گيري از نزديک
9. به کارگيري سيستم هاي دايناميک و تعامل با اجزاي محيط
10. گرافيک بسيار زيبا با استفاده از تواناييهاي directx 9c
11. استفاده از موسيقي ايراني و صداگذاري بر اساس معيارهاي جهاني با صدای دوبلرهای صدا و سیما
12. با ساخت فضا ها و محيط هاي ايراني مختلف سعي شده بر جذابيت کار افزوده شود
13. دوربين آزاد امکان چرخش کامل دور شخص و ديد کامل نسبت به محيط
14. تعداد حرکات شخص اصلي بسيار متنوع است
15. پخش انيميشن هاي زيبا
16. بکار بردن تکنيک هاي بازي هاي روز دنيا مانند Slow Motion
17. امکان بازي با استفاده از joystick

 نقد:نمره= ۴ از ۱۰

 


نصفی از گفته های شرکت سازنده خالی بندیه ولی بازیش نسبت به بازی های ایرانیه دیگه کمی بهتره.
ایرادات:1. طراحی بازی که واقعا بدرد نخوره کله ها اندازه بدن افراد است.
2.هوش مصنوعی دشمنان اندازه پهن (اولا که به عینک نیاز دارند چون شما رو از فاصله 3 تا 4 متری نزدیکتر تازه می بینند(البته بعضیاشون خوبه از 10 متری هم شما رو می بینند) و بعد موقعی که با سه چهار نفر درگیر میشید یا به ترتیب به شما ضربه می زنند و یا صبر می کنند که شما یکی از آن ها را بکشید و دیگری شروع به ضربه زدن کند.)
3.داستان چرت و پرت: اولا که اون داستانی رو که شرکت گفته  کل داستان دموی اوله بعد هم کل داستان بازی خیلی ساده و بد است. 
4.علاقه مندی شدید سازنده بازی به بازی Maxpayn :طرز بیان داستان کپ مکس پین است یعنی مثل مکس پین دمو ها به صورت عکس هایی که روش صحبت می شه است البته سطحش خیلی پایین تر از مکس پین.
5.کنترل بد: برای آنکه شما بتوانید به دشمن ضربه ای وارد کنید باید کلی زور بزنید تا شاید از 5 تا ضربه یکی به دشمن برخورد کند چون بعد از یکبار زدن کلید ضربه  نمی توانید جهت ضربه را وسط ضربه عوض کرد. و نوع ضربات هم که یکی دو تا معمولی داره و چند تا هم اسپشیال.(به همین دلیل کشتن دشمنان کاری بسیار سخت است.)

البته نکته های مثبتی هم دارد و آن این است که نسیت به بازی های ایرانی دیگر از منوی خوبی برخوردار است و نکته هایی رو که بازی های ایرانی دیگر رعایت نکرده اند (حداقل چند تا شون ) رعایت کرده.


خلاصه:

6. استفاده از سناريوی قوی=داستان ضعیف و بدرد نخور و طرز بیان بد
7. شخصيت هاي کاملا ايراني و متنوع با اسلحه هاي متنوع
8. سبک اکشن سوم شخص و در گيري از نزديک
9. به کارگيري سيستم هاي دايناميک و تعامل با اجزاي محيط
=فقط چهار تا جعبه خورد میشه
10. گرافيک بسيار زيبا با استفاده از تواناييهاي directx 9c =چرت و پرت چون فکر کنم با  directx ۸ هم اجرا شه ..(طراحی بدرد نخور)
11. استفاده از موسيقي ايراني و صداگذاري بر اساس معيارهاي جهاني با صدای دوبلرهای صدا و سیما= ما که چیزی از موسیقی ایرانی ندیدیم.
12. با ساخت فضا ها و محيط هاي ايراني مختلف سعي شده بر جذابيت کار افزوده شود
13. دوربين آزاد امکان چرخش کامل دور شخص و ديد کامل نسبت به محيط
14. تعداد حرکات شخص اصلي بسيار متنوع است=خالی بندی ۴ نوع مشت و لغت داره با یه ۶ تایی هم حرکات خاص

15. پخش انيميشن هاي زيبا=ما که چیزی از انمیشین زیبا ندیدیم
16. بکار بردن تکنيک هاي بازي هاي روز دنيا مانند Slow Motion
17. امکان بازي با استفاده از joystick

 

+ نوشته شده در  جمعه 1385/10/15ساعت 1:9  توسط نویدnavid. | 
برای را حتر دیدن وبلاگ و سریع تر اومدن صفحه اول من تعداد پست های صفحه اول رو کم کردم تا شما هر دفعه برای آوردن وبلاگ یک ساعت علاف نباشید.

امیدوارم از وبلاگ خوشتون اومده باشه ــــــــــــ نوید

+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/10/11ساعت 22:27  توسط نویدnavid. | 

در نمایشگاه E3 امسال، شرکت Nintendo کنسول نسل آینده خود را به نمایش گذاشت و جزئیات بسیاری از آن را در اطلاع دوستداران این کنسول قرار داد. Nintendo همچنین تعدادی از بازی هایی که برای این کنسول در دست ساخت هستند را معرفی کرد. Red Steel بازی اکشن اول شخص ساخته Ubisoft، یکی از این بازی ها بود که توجه بسیاری از بازی دوستان را به خود جلب کرد. دلیل این جذابیت در این بود که این بازی به طور کامل از امکانات Wii استفاده کرده است و واقعا انجام آن لذت بخش است. نکته دیگری که باعث می شود انتظار بالایی از این بازی برود این است که سازنده های شاهزاده ایرانی و Farcry برروی آن کار می کنند.

 

 
 
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/10/11ساعت 14:4  توسط نویدnavid. | 

رجیستر کردن ویندوز  ایکس پی ( Windows XP )

می دانید که جدیداً شرکت میکروسافت برنامه های جدید و یا ورژنهای جدید برنامه های ویندوز را برای دانلود گذاشته است ، با توجه به اینکه در بعضی از کشورها قانون کپی رایت رعایت نمی شود لذا CD های نرم افزار و اللخصوص ویندوز به صورت رایت در بین مردم وجود دارد . شرکت میکروسافت نیز برای جلوگیری از استفاده مردم از سی دی های رایتی ویندوز ، و یا حتی الامکان برای جلوگیری از استفاده کاربران ویندوز رایتی از نرم افزارهای ورژن جدیدی که شرکت گذاشته ، تدابیری اندیشیده است .

به این صورت که بعد از دانلود نرم افزار یا پک update ، موقع نصب ، اول ورژن ویندوز از نظر اصلی بودن یا نبودن توسط نرم افزاری که نصب میشود امتحان می شود ، اگر ویندوز تقلبی بود نصب نمی گردد و اگر اصلی بود نصب میشود .

از نرم افزارهای جدید می شود مثلاً نرم افزار  Internet Explorer 7 را نام برد .

در زیر آموزش قانونی کردن ویندوز برای نصب برنامه هایی که ویندوز ارجینال میخواهد را می گوییم :

از قسمت Run فرمان Regedit رو اجرا کرده و به این مسیر برین :

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrent

Version\WPAEvents

و در قسمت راست روی "OOBEtimer" دبل کلیک کرده و هر کدوم از مقادیری رو که می خواین به 00 تغییر بدین مثلن رو ff کلیک کنین و عدد 0 رو بزنین و حالا دکمه ok رو بزنین و رجیستری رو ببندین و ویندوز ره رستارت کنین . و بعد از راه اندازی دوباره از قسمت start و در قسمت run این رو تایپ کنین :

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

یه پنجره ای باز میشه که این پیغام رو نوشته : windows is already activated . click OK to exit . بعد ok رو بزنین . 

هنوز کارتون تموم نشده !

شما باید شماره سریال ویندوزتون رو هم تغییر بدین تا بتونین این برنامه رو نصب کنین . 

شما احتیاج به برنامه Windows_KeyFinder_BETA_ 1.70_RC2 دارین این برنامه روز از این مسیر دانلود کنین : 

Windows_KeyFinder_BETA_ 1.70_RC2

بعد از دانلود این برنامه رو بوسیله ی winrar باز کرده و در مسیر دلخواه بریزین و برنامه Win KeyFinder_BETA_ 1.70 رو اجرا کنید در سمت راست یه قسمتی هست که شماره سریالی که موقع نصب وارد کردین رو می بینین . در پائین شماره سریال یه دکمه ای است بنام Change Key . اون رو بزنین و در این قسمت این شماره سریال رو وارد کنین : 

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

و دکمه ی Change Key رو بزنین و از برنامه خارج بشین .

حالا ویندوز شما آماده نصب انواع برنامه هایی است که فقط روی ویندوز ارجینال نصب میشود .

منبع:۲ ۳ تا سایت و وبلاگ

+ نوشته شده در  جمعه 1385/10/08ساعت 1:5  توسط نویدnavid. | 
سلام من خواستم حالا که داره سال ۲۰۰۶ تموم میشه یه نظر سنجی کنم . فقط برای اینکه تا آنجا که ممکنه نظر سنجی درست باشه هر کس یک بار رای بده و فقط نظر خودتان باشد و اگر بازی دیگری مورد نظر شما هست در نظرات همین پست بدهی ممنون.
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1385/09/22ساعت 21:15  توسط نویدnavid. | 
                                                        

این بازی پکیج جدید بازی بسیار قشنگ و بزرگ (بزرگ برای محیط بسیار بزرگ و وقت زیادی که برای تموم کردن تمام مراحل جانبی آن نیاز است) TES:Oblivion است. در این پکیج که قابل دانلود از اینترنت نیز می باشد ما یکسری مد هایی که برای بازی در اینترنت وجود داشته است را در یک جا می بینم (البته این مد ها ساخت خود Bethesda Softworks    است  و ما دیگر ایراداتی در این ها نمی بینیم. و شامل زره اسب/چند خانه و مکان جدید برای شما و یکسری Quest (مرحله)..

قسمت اصلی بازی که نام آن نیز بروی جلد این  CD نقش نمایی می کند Knights Of The Nine است که حدود ۶ تا 1۰ ساعت وقت شما رو میگیرد. جریان این Quest این است که شما در پی شکست دادن یک فرد پلید هستید که زمانی فکر می شده که او مرده است و ...

این همون برجست

شما علاوه بر این چند خانه جدید که اصلا خونه نیستند (یکیش یه برج خیلی با حاله و دیگریش یه غار ) رو می گیرد و از بخشی از جاهای بیهوده بازی که در ورژن قدیمی بازی مکانی مجهول بود پرده برداری می کنید....

البته این بازی فقط به همین ها خطم نمیشه و چند تا زره و ... جدید داره.برای یکی دو عکس بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1385/09/19ساعت 22:41  توسط نویدnavid. | 
Codes For NFS-Carbon
بعضی از کد های صفحه زیر را باید در صفحه اول بازی که می نویسد (Click to Continiue) وارد کرد و بعضی دیگر را در صفحه منوی بازی. پس اگر کدی کار نکرد تو هر دو جا امتحان کنید.
Cheat Effect
friendlyheadlocksapplied Unlimited Crew Charge
nosforeverever Unlimited NOS
slowitdownwhenyouwant Unlimited SpeedBreaker
canyonalltheway All Tracks
5grand5grand Castrol Cash
shinycarsarethebestcars Chrome Cars
chasingmobile Corvette Z06 Interceptor in Quick Race Mode
guesswhoisback Cross Corvette Z06 in Quick Race Mode
trashtalking Rhino in Quick Race Mode
bigredfiredrive Firetruck in Quick Race Mode
watchoutthebigtruckishere Dump Truck in Quick Race Mode
+ نوشته شده در  یکشنبه 1385/09/05ساعت 20:10  توسط نویدnavid. | 
   کلی عکس از این بازی جدید و قشنگ-رو ادامه مطلب کلیک کن  -

درجه سنی:M ۱۷ سال یه بالا برای خشونت

      

   کمترین سیستم مورد نیاز:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows 2000/XP
DirectX 9.0c
2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent AMD Athlon
512 MB system RAM
3GB free hard drive space
128 MB NVidia GeForce 4800, 128 MB ATI Radeon 9200
DirectX 9.0c-compatible 16-bit card sound card
1024x768 display resolution

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
3.2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent AMD Athlon
1 GB system RAM
256 MB NVidia Geforce 6800GS
256 MB Radeon X800 or greater
1280x1024 display resolution
Sound Blaster Audigy, X-fi or equivalent

 

    

  


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1385/08/26ساعت 14:55  توسط نویدnavid. | 
این رمز ها هم برای pc هست و هم برای PS2 و باید برید تو منو و در قسمت چیت این هارو وارد کنید.

Cheat ــــــــــــــــــــــــــــــــــ Effect 
FPATCH  ـــــــــــــــــــــــــــــ1,000 Balls 
OLDFAST ــــــــــــــــــــــ Antique Racer  ماشین
666999 ــــــــــــــــــــــــــــ Bacinari  ماشین

BLUESHـــــــــــــــــــــــــــــــــــ  Blue Suit w/ Shades 
TUNEME  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــBReal "The World is Yours" music track 
DOZER  ـــــــــــــــــــــــــــــBulldozer  ماشین
MARTHA ــــــــــــــــــــــــــــ- Change time of day 
FLYSTRTـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  Decrease Cop Heat  کم کردن پلیس
NOBALLS  ـــــــــــــــــــــــــــــــــDecrease Gang Heat  کم کردن گانگستر
DUMPER  ـــــــــــــــــــــــــــــــ-Dumptruck 
AMMO ــــــــــــــــــــــــــــــــ Fill Ammo  تیر
MEDIK  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-Fill Health  امر
GREYــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Grey Suit 
GREYSH  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــGrey Suit w/ Shades 
DONUT ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Increase Cop Heat 
GOBALLS ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ Increase Gang Heat 
SHAZAAM ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Lightning 
RAINY ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Rain 
TANSHRTــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  Sandy Shirt 
TANSH ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Sandy Shirt w/ Shades 
BUMMER ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Stampede 
TIGSHRTـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  Tiger Shirt 
TIGERSHــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  Tiger Shirt w/ Shades 
WHITE ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ White Suit 
WHITESHـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  White Suit w/ Shades 
TBURGLR ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Repairs Vehicle 

+ نوشته شده در  جمعه 1385/08/19ساعت 1:25  توسط نویدnavid. | 
Release Date: Nov 7, 2006
مرجع عکس ها:http://www.gamespot.com/xbox360/action/callofduty3/screenindex.html?sid=6158852&q=Call%20of%20Duty%203

+ نوشته شده در  سه شنبه 1385/08/16ساعت 22:45  توسط نویدnavid. | 

بدون شک نام Relic نامي فراموش نشدني در تاريخ بازي هاي RTS در ياد همگان خواهد بود، Home World و WarHammer 40,000 دو سري بازي شاهکار هستند که همگان نام آن ها را تا ابد بخاطر خواهند سپرد. اين بار Relic باز هم با يک بازي ديگر در سبک RTS مي خواهد به رقبا نشان دهد که Relic هميشه يه قدرت بزرگ در اين سبک خواهد بود. بعد از بازي نه چندان موفق The Outfit بر روي 360 که يک بازي اکشن بود اينبار باز هم Relic با بازگشت به سبک اصلي کاريش يعني RTS قصد دارد شاهکار ديگري خلق کند البته ناگفته نماند که بازي Impossible Creatures هم از ديگر ساخته هاي اين شرکت مي باشد که بازي نسبتا خوبي بود اما توجه کمي به سمت آن جلب شد. بازي Company of Heroes در دو سال گذشته توجه زيادي را به خود جلب کرده است حتي در E3 بعنوان بهترين بازي Strategy نيز انتخاب شد. داستان بازي درباره ي جنگ جهاني دوم اتفاق مي افتد و کنترل گروهي از نيروهاي متفقين به نام Able Company به گيمر هاي مشتاق به رويداد هاي جنگ هاي جهاني واگذار مي شود. در طول بازي شما در ماموريت ها مختلف جنگ جهاني شرکت مي کنيد و مطابق معمول بازي هايي که در دوران جنگ جهاني دوم هستند تعدادي از ماموريت هاي بازي مربوط به ساحل نورماندي و عمليات D-Day مي شود که به اعتقاد بنده واقعا ديگر گيمر ها از شنيدن نام نورماندي خسته شده اند ولي اينبار بايد ديد Relic براي جذاب شدن اين سوژه چه تدبيري انديشه است. نکته ي مهم در مورد محل اتفاق افتادن داستان اينست که تمام مراحل بازي در خاک اروپا اتفاق مي افتد و بازي فقط شامل ماموريت هايي از جنگ جهاني مي شود که در اروپا اتفاق افتاده اند.

 هر کسي که اين بازي را از نزديک ديده است از گرافيک آن تعريف کرده است خود سازنده هاي بازي هم در صحبت هايشان از اين بازي بعنوان شروع نسل جديدي از گرافيک در بازي هاي RTS نام مي برند که با توجه به تصاوير و تريلر هاي منتشر شده از بازي اين ادعاي سازندگان قابل قبول است. نام موتور گرافيکي بازي Essence Engine است و طبق گفته ي طراحان از تمام امکانات گرافيکي نسل بعد مانند نورپردازي HDR ، استفاده از تکنينک هاي پيشرفته ي سايه زني و البته DirectX 10 بهره خواهد برد و طبق گفته ي John Johnson يکي از طراحان بازي در اين بازي شما هر چيزي در ضمينه ي گرافيک از يک بازي مانند Half Life 2 بخواهيد را خواهيد ديد. در بخش فيزيک هم سازندگان اعلام کرده اند که از نسخه ي سوم Havok Physics براي هر چه طبيعي تر کردن محيط بازي استفاده خواهند کرد براي مثال اعلام شده که با بزرگ نمايي اثرات گلوله و نوع سوختن ساختمان ها تا به حال نمونش در بازي هاي RTS ديده نشده است! و البته در صورت صحت داشتن اين ادعا، Relic گام بزرگي را در پيشرفت گرافيک بازي هاي RTS برداشته است. در بخش صداگذاري با توجه به کار هاي قبلي Relic مي توان انتظار داشت که در اين بخش مشکلي ديده نشود اما در مورد موسيقي متن بازي با توجه با سابقه ي Relic انتظار خاصي نداريم چون در اين بخش معمولا Relic در حد متوسط کار مي کرده است. در بخش گيم پلي بازي هم طبق معمول هميشه Relic قصد دارد تا حدودي تغييراتي در سبک معمول بازي ايجاد کنند که البته تا بحال تغييرات Relic توسط ديگر شرکت ها دنباله روي نشده اند اما تغييرات کاملا مناسبي بوده اند به طوري که همين تغييرات موجب محبوب شدن بازي ها شده است

.

 مطابق معمول بازي هاي Relic اينبار هم توجه اصلي سازندگان بر روي سرعت و جنگ بوده است، اينبار ما با يک صحنه ي واقعي جنگ جهاني روبرو هستيم که بسيار شلوغ است و از طرفي يک لحظه غفلت در اين شلوغي مساوي با شکست در ماموريت است. اين وعده داده شده است که هوش مصنوعي به کار رفته در بازي هم در مورد نيروهاي شما هم و هم در مورد نيرو هاي دشمن (که فقط شامل سرباز هاي آلماني مي شود) عالي کار شود مثلا گفته شده است که اگر شما سرباز خود را در منطقه ي خطر رها کنيد اين سرباز براي حفظ جان خودش سنگر مي گيرد يا زماني که با نيروهاي دشمن روبرو مي شود بي گدار به آب نمي زند و مستقيم به دشمن حمله نمي کند بلکه با مخفي شدن در پناهگاه ها از جايي که جان او را حفظ مي کند به دشمن شليک مي کند حتي در برخي مواقع دشمن را دور زده و از پشت به او حمله مي کند. تمام اين توانايي ها در دشمنان شما هم ديده مي شود و البته دشمنان از اسلحه هاي نسبتا قويتري نسبت به شما استفاده مي کنند که اين کار را براي شما که تازه پيشروي خود را شروع کرده ايد سخت تر مي کند

.

نيروهاي مورد استفاده شما شامل پياده نظام که شامل سرباز هاي عادي، RPG زن ها، تک تيرانداز ها و افسر ها مي شود و همچنين سواره نظام ها که شامل انواع تانک ها، توپ هاي جنگي، جيپ هايي که بر روي آنها مسلسل نصب شده است مي شود هم قابل استفاده هستند البته گروه هاي خاص مثل تخريب چي ها و آتش افروز ها هم در بازي حضور دارند که براي ادامه کار کاملا لازم هستند. در اين بازي هم مانند WarHammer 40K خبري از حرکت کند و جمع آوري منابع به شکل معمول بازي هاي RTS نيست بلکه در ابتدا با ساخت يک پايگاه اصلي شروع به ساخت نيرو مي کنيد و همچنين با فتح قسمت هاي مختلف نقشه ميزان سرمايه و منابع خود را افزايش مي دهيد. منابعي که در اين بازي با آن سر و کار داريم شامل Fuel,

 Munitions و Manpower مي شود. با Munitions مي توان به خريد اسلحه و لوازم جنگي پرداخت و همچنين امکان خريد آپگريد ها و قدرت هاي ويژه را نيز فراهم مي کند. Fuel براي خريد تانک و ساير وسايل نقليه است. با افزايشManpower هم مي توان تعداد نيروهاي مورد استفاده را افزايش داد. بخش آنلاين بازي هم امکان پشتيباني از حضور 2 تا 8 نفر را فراهم مي کند. پيشرفت در بازي کاملا توسط گيمر مشخص مي شود و اينکه شما بخواهيد تکنولوژي و نيروي جنگي شما به کدام سو برود حتي نوع مبارزات آينده ي شما را هم تغيير مي دهد و اين نکته ايست که باعث مي شود گيمر علاقه داشته باشد بازي را چند باره و به روش هاي مختلف بازي کند. سازندگان بازي در مورد بازي گفته اند (سرباز هاي واقعي، ميدان نبرد واقعي و جنگ واقعي)و تا بحال با توجه به اخبار مربوط به بازي تمام اين موارد به بهترين وجه پرداخت شده اند و با توجه به تجارب گذشته ي Relic چيزي قابل پيش بيني بوده است. تمام خبر ها و مطالب منتشر شده از بازي نويد يک بازي با کيفيت بالا را مي دهند که در جاي خودش همراه با نوآوري هايي نيز هست، تمام وعده هاي سازنده ها در مورد بازي به حقيقت پيوسته و ما با يک شاهکار کامل روبرو خواهيم بود.

http://media.pc.gamespy.com/media/743/743961/imgs_3.htmlبرای دیدن عکس های بیشتر به:

 

+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/08/15ساعت 21:6  توسط نویدnavid. | 

با شنيدن کلمه Free-Roaming اولين چيزي به ذهنتان مي ايد چيست؟ مطمعنآ تعدادي زيادي از کساني

 که درحال خواندن اين مطلب هستند ابتدا نام GTA به ذهنشان آمد چون بازي GTA ديگر سرور بازيهاي گردش ازاد است.اما با اين مقدمه کوتاه به سراغ بازي Scarface ميرويم.بله صورت زخمي فيلمي ديدني با بازي ال پا چينو بازي ساخته شده است.اين فيلم در سال1983 بر روي پرده رفت اين کار توسط Brian de palma کارگرداني شده بود.ال پا چينو درنقش فردي با نام Tony Montana بازي کرد داستان فيلم از اين قرار بود.او به فلوريدا امده بود و در انجا به يک سري فعاليت گانگستري ميپرداخت و باند بزرگ مواد مخدر را رهبري ميکرد.متاسفانه ما اصلا قصد نداريم فيلم 2 ساعت نيمه صورت زخمي را برايتان بازگو کنيم زيرا داستان بازي به اين فيلم ارتباط زيادي ندارد.اما در اخر فيلم يک قاتل براي کشتن توني

 

 استخدام ميشود و در اخر فيلم ال پاچينو در استخر ميميرد و همان موقع جمله The world is yours شنيده مي شود. اما يک فلش بک بزنيد و فيلم را عقب بياوريد قبل از اينکه آن قاتل به دفتر توني بيايد دراينجا شما بازي را شروع ميکنيد اما توني نميميرد بلکه فرار ميکند و 1 ماه گم مي شود و بعد از 1 ماه که باز ميگردد. توني بايد بفهمد چه کسي ميخواهد او را بکشد؟ او تمام عظمت و پول و ماشين و خانه و البته مواد مخدرو گروهش را از دست داده است و سعي دارد دوباره انها را بدست اورد و دوباره باند بزرگ مواد مخدرش را فعال کند.شمابايد انتقامتان را از دشمنتان يعني Alejandro Sosa بگيريد زيرا عامل همه ي بدبختي هاي توني او بوده است.بازي در خيابانهاي ميامي بعد از فيلم يعني در سال 1980 اتفاق مي افتد.بازي به سبک Free-roaming است تقليدي بزرگ ازGTA منظور ميشود گرچه در شماره سوم GTA ازاهنگ هاي اين فيلم در ايستگاه هاي راديويي استفاده شد و در Vice city تقليد کمي از صحنه هاي اين بازي به عمل امد. شما مانند بازيهاي اين سبک بايد ماموريت بگيريد و بعد از انجام دادن پول بدست بياوريد و با ان پول ميتوانيد خريد کنيد.به طور مثال يکي از بزرگترين شغلها دراين بازي معامله ي مواد مخدر است که شما سفارش ميگيريد و بعد به تهيه ان ميپردازيد و بعد با ماشين و يا کاميون هاي باري به محل مورد نظر ميرسانيد و پول خود را دريافت ميکنيد.شما ابتدا با گرم معامله ميکنيد و بعد از اينکه در بازي پيش برويد و براي خود احترامي بدست بياوريد مقدار اين معاملات به کيلو گرم وحتي ممکن است به تن هم برسد.شما ميتوانيد يک انبار براي خود بخريد و در انجا پنهان شويد و مواد مخدر را در انجا نگهداري کنيد و بفروشيد البته براي فروختن انها بايد به فکر پليس نيز باشيد.با پولي که بدست مياوريد ميتوانيد دوباره زندگي خود را از نو بسازيد.البته ماموريت هاي ديگري نيز در بازي وجود دارد ماموريت هايي از قبيل به قتل رساندن افراد و دزدي از بانک ها يا مغازه ها و.... .در کل ماموريت هاي متنوع و جالي در اين بازي موجود است که بايد با پيشروي در داستان بازي انها را انجام دهيد.شما با پولي که بدست مي اوريد ميتوانيد چيزهاي زيادي بخريد.يکي از ان انها انبار است و ديگري خانه است و ماشين و قايق و ... ديگر از انها است ميتوانيد به خريد اسلحه و مهمات و جليقه نجات نيز بپردازيد.

  
اما در مورد اسلحه هاي بازي :مانند واقعيت در اين بازي شما قادر هستيد مقدار محدودي اسلجه و مهمات را حمل کنيد .اسلحه هاي گرم بازي نسبت به زمان 1980 طراحي شده اند و تعدادي از انها شامل :کلت و شاتگان و مسلسل هايي مثل AK-47 و اسلحه هاي تک تير و اسنايپر ها ميباشد البته Sum-machine gunو راکت اندزاز هم نيز در اين بازي حضور دارند.اسلحه سرد بازي شامل :اره برقي و چاقو و لوله و... ميباشد.لازم به ذکر است اسلحه هاي گرم بازي با استفاده از پول ميتوانند ارتقا يابند و ميتوانيد انها را از نظر:برد و قدرت و فضاي خشابها و ... ارتقا دهيد.مبارزات تن به تن هم در بازي حضور دارد و شما ميتوانيد علاوه بر مشت و لگد به اجراي حرکاتي مانند بدل زدن بپردازيد.شخصيتهاي غير قابل بازي (NPC)هم وقتي ببينند شما با اسلحه در خيابان راه ميرويد ميترسند و فرار ميکنند.انها در مقابل قدرت احترامي که شما در شهر داريد باشما رفتار ميکنند اين قدرت شامل 8 رده است.که با انجام دادن ماموريت بيشتر احترام شما در شهرهم ميشود.وقتي شما فردي را ميکشيد درجه اي به اسم HEAT پر ميشود اين درجه مربوط به پليس و خلافکاران در تعقيب شما است و شما يا ميتوانيد با انها بجنگيد و يا فرار کنيد تا اين درجه را کاهش دهيد و به طورمنتطقي با بيشتر شدن ان کار شما سخت تر ميشود.قسمت ديگر درجه اي به نام Ball است که با پر شدن ان دوربين بازي به حالت اول شخص در مي ايد و در ان لحظه شما ضد ضربه هستيد تا دشمنان را بکشيد.اين حالت با کشتن دشمنان و طي مرور زمان در دسترس خواهد بود. ماشين سواري نيز در اين بازي گنجانده شده است شما براي جابجايي در شهر بايد از انها استفاده کنيد علاوه بر ماشين هلکوپتر و قايق نيز در اين بازي ديد ه شده است شما هنگامي که در وسايل نقليه هستيد قادر به شليک کردن نيز هستيد.شخصيت بازي توني به طور کل شبيه به ال پاچينو طراحي شده است بسيار طبيعي مانند او راه ميرود. خيابانهاي ميامي به خوبي به تصوير در امده اند و نام مکانهاي معروف اين شهر به چشم ميخورد.گرافيک بازي با توجه به اينکه يک بازي نسل حاضر است واقعا بالا است و ميتوانيم بگوييم چندين قدم بزرگ فراتر از باز يGTA ,Godfather برداشته است مدلها به خوبي طراحي شده اند نور پردازيهاي و سايه زني ها حرفه اي کار شده و بازتاب افتاب در روز به خوبي بر محيط بازي احساس ميشود.و ميتوانيم بگوييم با توجه به وسعت بالاي محيط بازي شاهد گرافيک بالايي هستيم. ديالوگهاي توني در بازي توسط Andre soglizzo گفته شده است و ديگر ال پاچينو ادا نکرده زيرا به خاطر مسايلي صدا او ديگر براي اين بازي خوب نبوده است و افراد ديگري که نقشهاي ديگر فيلم را دوبله کرده اند.در کل مثل هميشه بايد بگوييم ايا اين بازي ميتواند قدمي فراتر از GTA بردارد گرچه امروزه بازيهاي زيادي از جمله Godfather و saint row در اين سبک بازي هاي زيبايي هستند اما هيچ کدام به محبوبيت اين بازي دست پيدا نکرده اند به احتمال زياد اين موضوع درمورد Scarface نيز صادق است.

+ نوشته شده در  سه شنبه 1385/07/25ساعت 14:43  توسط نویدnavid. | 
 همیشه بازیهای موفق و پر طرفدار نسخه های جدیدی را به بازار میدهند.
FIFA یکی از پر طرفدارترین بازیهاست.
EA Sports یکی از بزرگترین کمپانی های بازی سازی است که فیفا را ساخته است.
EA Sports هر سال نسخه ی جدیدی از فیفا را به بازار عرضه میکند همچنین هر دو سال یکبار یک ویژه نامه به مناسبت جام جهانی و یا جام ملتهای اروپا به بازار عرضه مینماید.
پس میشود گفت هر دو سال 3 نسخه ی فیفا به بازار عرضه میشود که این رقم بسیار بالایی در زمینه ی بازی سازی است.
FIFA 07 هفدهمین نسخه از بازیهای فیفا است که در کریسمس امسال به بازار عرضه میشود.
فیفا یکی از معدود بازیهایی است که هر نسخه نسبت به نسخه ی قبل پیشرفت زیادی چه از نظر گرافیک چه از نظر گیم پلی و... کسب میکند.همچنین فیفا بزرگترین بازی سریالیی است که تا به حال ساخته شده.
و حالا با هم بازی FIFA 07 را که کریسمس امسال به بازار عرضه میشود را مورد بررسی قرار میدهیم.

 bazistation

 

دوباره لیگهای زیادی از جمله لیگ انگلیس و اسپانیا و ... که جمعا" حدود 26 لیگ از 20 کشور مختلف هستند در بازی حضور پیدا خواهند کرد.
امکانات جدیدی نیز به Online Mode اضافه شده که اگر اینترنت پرسرعت ADSL داشته باشید میتوانید به راحتی در سطح جهانی به رقابت بپردازید.

و حالا قسمت هیجان انگیز: بازیها بر اساس برنامه ی دنیای واقعی برگزار میشوند!وقتی آنها بازی میکنند شما هم بازی میکنید!
من شخصا نمیتونم منتظر بشم که ببینم این خصوصیت چگونه است!
((ما نمیتوانیم منتظر بشیم که گیم پلی بازی بر کنسول های نسل بعد چگونه است و در این سال Online Mode جدید تمام طرفداران را از سراسر دنیا دور هم جمع خواهد کرد و این امکان را به آنها میدهد تا به راحتی به رقابت در سطح جهانی بپردازند)) این جمله را جو بوث تولید کننده ی 07 میگوید.

 

bazistation

 


بازیکنان هوش مصنوعی قدرتمند و جدیدی به نام intelligeni A.I خواهند داشت و این به آن معنی است که دیگر بازیکنان تصمیمات بی خود و تعجب برانگیز نمی گیرند و پاس های به جا میدهند و دریبلهای واقعی تر میزنند دزست مانند حرفه ای ها!
07 با یک موتور قدرتمند ساخته شده است در نتیجه شما باید از تاکتیک های دنیای واقعی استفاده کنید تا بتوانید برنده شوید همچنین مکانیک شوت زدن پیچیده تر شده و برای شما کنترلی راحت تر و برتر را به ارمغان می آورد پس گل زدن در 07 کار سخت و مشکلی نخواهد بود!

 

bazistation

 

به علاوه شما توانایی درخواست ضربات متنوع از جمله Top Spin و Back Spin را برای تاکتیک های بیشتر ضربات ایستگاهی خواهید داشت.
Manager Mode دوباره باز میگردد.
ارزش و حقوق بازیکنان به خوبی برنامه ریزی شده و بسیار واقعی خواهند بود.
ورژن های PS2 , PSP فیفا 07 با هم مرتبط بوده و شما میتوانید ادامه ی Manager Mode خود را در مسافرت و در حرکت هم بازی کنید!

بنظر میرسد اینبار EA Sports موفق تر و درخشان تر از گذشته در زمینه ی فوتبال ظاهر شود.و شما را در عمق بازی فرو برد

 

منبع:www.bazistation.com

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1385/07/13ساعت 13:10  توسط نویدnavid. | 
   

 اگر شما از طرفداران سری بازی های استراتژیک باشید مطمئنا تا کنون نام سری مشهورو معروف Conquer & Commandرا شنیده اید. این سری بازی جزو معروف ترین سری بازی های استراتژی است. تمام نسخه های این سری تماما تخیلی هستند و در اینده رخ میدهد. تنها بازی General است که از این قاعده مستثنی است. انتشار این نسخه را صرفا میتوان به حساب این گذاشت که EA قصد فروش بیشتر را داشته است. خالق این سری بزرگ شرکت سرشناس Weswood است که بدون شک یکی از بزرگترین و پر سابقه ترین شرکت های بازی سازی است که در سبک استراتژی بازی می سازد. این شرکت در پرونده خود نام های بزرگی همچون Red Alert و Tiberisun را دارا است. اما متسفانه در اثر سیاست های استعماری شرکت Ea منحل شد و واقعا جای افسوس دارد که دیگر شرکت با این نام وجود ندارد. اعضای این شرکت پس از انحلال به شرکت بازی سازی Ea Pacicef پیوستند که بعدا بازی جنرال را ساخت. اما پس از چندی اعضای این شرکت نیز جدا شدند و به شرکت های بزرگ بازی سازی دنیا پیوستند. بقیه اعضای این تیم EA LA را تاسیس کردند که بازی ارباب حلقه های استراتژی را ساخت. اکنون بعد از چندی سال از انتشار آخرین نسخه سری C&C، بالاخره Ea تصمیم گرفته است، نسخه جدیدی از بازی را که Tiberium Wars نام دارد را منتشر کند. این بازی اولین بار در نمایشگاه E3 2006 به طور رسمی معرفی شد. البته از قبل نیز خبرهای مبنی بر انتشار این بازی بود. مانند همیشه EA اطلاعات بسیار کمی را فاش کرده است و کاری کرده است که دوستداران این بازی همواره تشنه اطلاعات بیشتر باشند. در مورد تاریخ انتشار این بازی نیز هیچ گونه خبری منتشر نشده است.

داستان Tiberium Wars ادامه همان داستان قدیمی سری Command & Conquer است. ماده ای خطرناک و در عین حال با ارزش به نام Tiber که در گفتار Tiberium خوانده ميشود، در اثر برخورد يك قطعه شهاب سنگ عظيم در ايتاليا به زمين برخورد كرده است. اين ماده با خاصيت راديو اكتيوي و سرطان زايي كه دارد و جهشي كه در موجودات زنده زمين ايجاد ميكند، گونه هاي مختلف زيستي را به شدت تهديد ميكند. اين ماده خطرناك آن قدر ارزشمند است كه بر سر آن جنگي عظيم به راه افتاده است. چرا که يك منبع عظيم انرژي سوختي محسوب ميشود كه كاني هاي خاك را به خود جذب ميكند. مسلما اين ماده دور از چشم استعمارگران و كشورهاي بزرگ صنعتي قرار نخواهد گرفت. Tiberium خاصیت انتشاری شدیدی دارد و هر آن چه را که با آن برخورد کند به ماده ای عین خودش تبدیل میکند. اکنون نیروهای خوب موسوم به GDI و نیروهای بد موسوم به NOD تلاش شدیدی را برای دست یابی به این ماده ارزشمند آغاز کرده اند.

داستان این نسخه از بازی در سال 2047 به وقوع می پیوندد. پخش شدن ماده Tiberium هنوز ادامه دارد و نابودی زمین بسیار نزدیک است. جهان به چندین قسمت تقسیم شده است. 30 درصد از زمین از Tiberium پر شده است و به عنوان منطقه قرمز شناخته می شود. 50 درصد از زمین به عنوان منطقه زرد شناخته می شود. NOD ها در این منطقه ساکن شده اند که هنوز به طور کامل، Tiberium به آن نفوذ نکرده است. 20 درصد بقیه زمین مکانی است که کاملا برای زندگی امن است و محل سکونت GDI ها است. GDI هنوز هم در تلاش است تا جلوی انتشار Tiberium را بگیرد و منطقه های زرد را به منطقی های آبی و امن تبدیل کند.

در مارچ NOD با یک موشک هسته ای پایگاه اصلی GDI، یعنی Philadelphia را از بین می برد. با اینکار قدرت نظامی GDI تضعیف می شود. بعد از شکست در دومین دوره جنگ های Tiberium، در حالی که همه تصور می کردند که NOD دیگر شکست خورده است و از بین خواهد رفت، باز هم این گروه به قدرت رسیده است. اکنون آن ها به عنوان ابر قدرت ها شناخته می شوند و توسط جمعیتی کثیری از زمین حمایت می شوند. با این حال GDI باز هم نیرو های تضعیف شده خود را آماده می کند تا سومین جنگ Tiberium را با NOD شروع کند. آن ها هنوز هم امید برد دارند.

در این نسخه رهبر گروه NOD، یعنی Kane باز هم بر می گردد. بازگشت او در فیلمی کوتاه به نمایش در آمد. در حالی که همه بر این باورند که او مرده و رسانه ها خبر مرگ او را پخش کرده اند، مشخص می شود که او هنوز هم زنده است. در کمال خوشحالی دوستداران این سری مشخص شد که بازیگر این نقش مثل همیشه Joseph D. Kucan است و شخص دیگری برای شخصیت Kane برگزیده نشده است. با وجود Kane مطمئنا NOD قدرت بسیار زیادی را به دست می آورد.

اینطور که گفته شده، در Tiberium Wars علاوه بر گروه های همیشگی بازی یعنی NOD و GDI، گروهی بیگانه نیز وارد ماجرا می شود. گروهی که هیچ اطلاعاتی از آن ها پخش نشده است و سازندگان تنها به اعلام اینکه این گروه وجود دارد، بسنده کرده اند. امکان بازی این گروه بعد از اینکه شما بازی را با NOD و GLI به پایان رسید ممکن می شود. آن ها چه نقشی در داستان بازی دارند؟ ممکن است این بیگانگان به قصد به دست آوردن Tiberium وارد جنگ شده باشند. شاید این ماده متعلق به خود آن ها باشد (اگر به یاد داشته باشید قبلا وجود یک سفینه در کنار این ماده فاش شده بود). EA با فاش نکردن هویت گروه سوم کاری کرده است که این گونه سوال ها در ذهن دوستداران سری نقش پیدا کند و آن ها را هر چه مشتاق تر به انجام بازی کند. تا به حال حدس هایی در مورد هویت این نیرو زده شده است. طبق بعضی گفته ها آن ها موجودات فضایی هستند که اولین بار در Command & Conquer: Tiberian Sun دیده شدند. شایعاتی هم مبنی بر این وجود دارد که آن ها انسان هایی هستند که تحت تاثیر ماده Tiberium قرار گرفته اند و با نام Forgotten شناخته می شوند. آن ها نیز در نسخه Tiberian Sun وارد بازی شدند. احتمال دارد که این گروه پایگاه خود را در منطقه قرمز مستقر کرده باشد.

تا به حال اطلاعاتی از قسمت های مختلف بازی فاش شده است که چندان کامل هم نیستند. وسایل متحرک ساختمان سازی در این نسخه دوباره در بازی وجود دارند. صحنه های فیلم برداری شده نیز مانند قدیم در بازی وجود دارند. این موضوع واقعا خوشحال کننده است. اینطور که گفته شده در این نسخه هوش مصنوعی بسیار بهتر شده است و اصلا با قبل قابل مقایسه نیست. قسمت Campaign بازی نیز بسیار کامل تر و زیبا تر طراحی شده است. گفته شده که قسمت چند نفره نیز در این نسخه بسیار هیجان انگیز است و از قابلیت "صحبت کردن در بازی" برخوردار است. تا به حال لیستی از یگان ها و واحد های موجود در بازی ارائه شده است که نشان از گوناگونی و تنوع بسیار آن ها دارد. طبق گفته سازندگان این لیست هنوز هم کامل نیست و یگان ها و واحد های بیشتری در بازی وجود دارند.

در مجموع یگان های موجود در بازی به چند دسته تقسیم می شوند که شامل نیرو های پیاده نظام، هوایی، دریایی و زمینی می شوند. یگان و واحد های GDI بیشتر امروزی هستند. سربازان آن ها به خوبی تعلیم دیده اند و به تجهیزات و سلاح های قوی ای مجهز شده اند. نیرو های آن ها بیشتر به درد NOD دارای نیرو های متنوع تری نسبت به GDI است. در واقع NOD ترکیبی از نیرو های ارزان و گرانقیمت را در خود گنجانده است. یگان ها و واحد های NOD از نظر نوع تاکتیک نیز بسیار متنوع اند و خوشبختانه از سلاح های پیشرفته ای هم برخوردارند. بنابراین مطمئنا خطرناک تر و مرگ بار تر از GDI هستند.

اینطور که گفته شده موتور گرافیکی بازی نسخه ای کاملا اصلاح شده و کامل از SAGE است. SAGE همان موتور گرافیکی است که در بازی General و LOTR:Battle for Middle Earth از آن استفاده شد. پس میتوان انتظار گرافیک نسبتا خوبی از بازی داشت. این موتور در نوع خود قوی است و از قابلیت های خوبی برخوردار است. در طراحی محیط و اجسام از جدیدترین تکنولوژی های گرافیکی استفاده شده است. فیزیک بازی نیز عالی است و تقریبا تمام اجسام فیزیکی طبیعی دارند و قابل تخریب هستند. این نسخه از بازی واقع گرایانه تر از قبل است و بسیار بهتر روی آن کار شده است. خوشبختانه موتور SAGE به قدرت سخت افزاری چندان بالایی هم نیاز ندارد و با سیستم های معمولی نیز به راحتی کنار می آید.

صداگذاری بازی های استراتژیک معمولا از قدیم حرفی برای گفتن نداشته اند اما در دموی های که با دیدیم صداگذاری خیلی بود. ساخت آهنگ های این نسخه را Frank Klepacki است که آهنگ های تمام نسخه های قبلی این سری به جز General را به عهده داشت. او اکنون یکی از کارمندان تمام وقت EA است. این نسخه از بازی به احتمال زیاد برای 360 نیز عرضه خواهد شد. البته این گفته هنوز توسط شرکت سازنده تائید نشده است. اما این موضوع که سازندگان بازی همان تیمی هستند که Battle For Middle Earth 2 را برای X360 ساختند، مطمئنا باعث اطمینان خاطر بازیکنان می شود. در واقع شاید انتشار Battle For Middle Earth 2 برروی 360 برای تست فروش بازی های استراتژی برروی این کنسول بوده است. متاسفانه هنوز تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نشده است. در هر صورت باید تا زمان انتشار اطلاعات کامل بازی به مطالب و شایعات گفته شده بسنده کنیم. باید صبر کرد و دید که آیا Tiberium Wars می تواند این سری را دوباره به روز های اوج خود باز گرداند یا خیر.

         

  

 

 

    

 

   

منبع www.oxogame.com

+ نوشته شده در  شنبه 1385/06/18ساعت 16:19  توسط نویدnavid. | 

با کلیک بر روی هر بازی وارد سایت GameSpy می شوید و می توانید توضیحات هر بازی با عکس های آن را مشاهده کنید.

Preview  •  Release: 9/1۱Release: 9/12


All Releases

9/4 The Secret Files: Tunguska (DreamCatcher Interactive)
9/5 Aura 2: Sacred Rings (The Adventure Company)
9/5 Faces of War (Ubisoft)
9/6 DIRT - Origin of the Species (Tri Synergy)
9/11 Company of Heroes (THQ)
9/12 Avatar: The Last Airbender (THQ)
9/12 Joint Task Force (Vivendi Games)
9/12 LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (LucasArts)
9/12 NHL 07 (Electronic Arts)
9/18 Age of Pirates - Caribbean Tales (Playlogic International)
9/18 GTR 2 (10Tacle Studios)
9/18 Submission Online (M&C Gaming)
9/19 EverQuest: The Serpent's Spine (Sony Online Entertainment)
9/19 Ford Street Racing (Empire Interactive)
9/19 Open Season (Ubisoft)
9/22 NHL: Eastside Hockey Manager 2007 (SEGA)
9/25 Fuel (DreamCatcher Interactive)
9/25 NBA Live 07 (Electronic Arts)
9/25 ParaWorld (Aspyr)
9/26 Caesar IV (Vivendi Games)
9/27 Just Cause (Eidos Interactive)
9/29 El Matador (Cenega)
9/30 Mage Knight: Apocalypse (NAMCO BANDAI Group )

+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/06/13ساعت 23:47  توسط نویدnavid. | 
من اینو زدم که هرکی نمیتونه آهنگ یا فایلی رو از این سایت دانلود کنه اینو بخونه و دانلود کنه:

۱. برای آهنگ:

اول برید روی عکسی که یه چنگه یا اسم آهنگ که اون پایین اون ایکون هست کلیک کنید بعد یه صفحه باز میشه که هم می تونید همونجا اون آهنگ گوش کنید (برای کسایی که اینترنت پرسرعت دارند) و اگر خواستید دانلودش کنید همون پایین گزینه Download File  رو بزنید بعد شروع می کنه به دانلود.

 

۲.فایل:

این هم مثل آهنگ روی ایکون فایل که توی پست ظاهر شده کلیک کنید بعد میرید داخل یه سایته دیگه بعدش روی اسم فایل تو اون سایت کلیک کنید.

*اون با لا که نوشته دانلود رو کلیک نکنید.....

 

+ نوشته شده در  شنبه 1385/06/11ساعت 23:28  توسط نویدnavid. | 
 

این بازی در اویل مهر ماه به بازار های جهانی می آید طبق گفته مسئولان شرکت  EA این بازی با گرافیک جدید و بهتر  و آزادی عمل بیشتر برای بازی کن ها درست شده است.این بازی را می توان ورود به مرحله جدیدی از بازی های بسکتبال این شرکت دانست  که به بازیکن آزادی عمل بیشتر در کنترل و امکانات کنترلی  جدید که به امکان جدید  برای رهبری کردن  بسکتبالیستها در حرکات جدید می دهد که  بازیکن نمی تواند تصور کند . این بازی قسمت های جدیدی را در خود دارد که برای ترفداران بازی کن های بسکتبال تیم شماست. شما در این بازیبا چیز های جدید بیشتری آشنا خواهید شد که تا حال هیچ وقت در این سری بازی ها تجربه نکردید.

 

 

   

تولید کننده EA Canada
ناشر Electronic Arts
سبک Sports
تاریخ انتشار ۳ مهر ۱۳۸۵
درجه سنی Everyone
دیدن فیلم بازی ۶mb

+ نوشته شده در  شنبه 1385/06/04ساعت 15:43  توسط نویدnavid. | 
Game Platform Genre Release Date
Ankh PC Adventure August 28, 2006
NeverEnd PC RPG August 28, 2006
Sims 2: Glamour Life Stuff, The PC Simulation August 29, 2006
Broken Sword: The Angel of Death PC Adventure Summer 2006
Charlie Church Mouse: Bible Adventures - Kindergarten PC Summer 2006
Dofus-Arena Mac Battle Summer 2006
Dofus-Arena PC Battle Summer 2006
Magic Online III PC Card Battle Summer 2006
Reel Deal Casino: High Roller PC Casino August 2006
Reel Deal Slots: Mystic Forest PC Casino August 30, 2006
Ship Simulator PC Simulation August 2006
Universal Combat -- Special Edition PC Compilation August 2006
Victoria -- Revolutions PC Strategy August 2006
Barnyard: Comic Book Creator Drag n' Drop Comics PC Productivity August 2006
Battlefront PC Action August 2006
Evenings on a Farm Near Dikanka 2: Evening on the Eve of Ivan Kupal Holiday PC Adventure TBA
Play with Fire PC Puzzle Summer 2006
Savage 2: A Tortured Soul PC Summer 2006
Total Pro Golf Course Designer PC Sports Editor Q3 2006
Devil May Cry 3: Dante's Awakening PC Action September 2006
GTR 2 PC Racing Simulation September 1, 2006
Perimeter: Emperor's Testament PC Strategy September 4, 2006
Secret Files: Tunguska, The PC Adventure September 4, 2006
Aura 2: Sacred Rings PC Adventure September 5, 2006
Call of Juarez PC Shooter September 5, 2006
Faces of War PC Strategy September 5, 2006
Joint Task Force PC Strategy September 5, 2006
DIRT - Origin of the Species PC Action Adventure September 6, 2006
Company of Heroes PC Strategy September 11, 2006
Pacific Storm: Allies PC Strategy September 11, 2006
Avatar: The Last Airbender PC Action September 12, 2006
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy PC Action September 12, 2006
NHL 07 PC Sports September 12, 2006
Age of Pirates - Caribbean Tales PC Compilation September 18, 2006
Submission Online PC Sports September 18, 2006
Ford Street Racing PC Racing September 19, 2006
Open Season PC Action Adventure September 19, 2006
TimeShift PC Shooter September 19, 2006
Fuel PC Racing September 25, 2006
NBA Live 07 PC Sports September 25, 2006
+ نوشته شده در  شنبه 1385/06/04ساعت 15:13  توسط نویدnavid. | 
یه بخش جدید برای دانلود آهنگ ها گذاشتم که هر چند وقط یکبار یکی دو تا آهنگ میزارم و مثل بخش دانلود مطالبش بروی صفحه اول وبلاگ نمایش داده نمیشه. البته از همین الان بگم که احتمال گذاشتن رپ و یا متال خیلی خیلی بعیده
+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/05/30ساعت 22:57  توسط نویدnavid. | 
 

عکسهای بازی MOH:Airborne

 

 

 

زمان عرضه بازی:ربع اول سال ۲۰۰۷

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه 1385/05/24ساعت 22:57  توسط نویدnavid. | 
 

بازی Rise & Fall از پرطرفدار ترین بازی ها بود. در زمانی که هنوز بازی منتشر نشده بود، خیلی ها منتظر آمدن این بازی به بازار بوند. ولی متاسفانه شرکت سازنده دست از کار کسید و Midway مجبور شد که از آنها بخواهد تا کار را ادامه دهند. ولی این بازیی که می بینید اصلا چیزی نیست که قبلا قرار بود ببینید. چون شرکت سازنده به دلایلی نامعلوم، دست از کار کشیده بود و بعد از مدتی که دوباره طراحی بازی را شروع کردند، اصلا به خوبی قبل کار نمی کردند چون هنوز هم ازیک دلیل نا معلوم ناراحت بودند.
صورت کلی بازی مثل تمام بازی های استراتژی دیگر است. یعنی شما باید برای خودتان خانه و از این جور چیزها بسازید و یک لشکر شکست نا پذیر ایجاد کنید.باید در نقشه جستجو کنید و معادن سنگ و طلا و هر چیزی که با آن نیاز دارید را پیدا کرده و در آن مشغول کار شوید. روند بازی همان روند استراتژی های دیگر است. مبارزات هم به صورت همزمان انجام می شود و با گذشت زمان، ساختمانها و تجهیزات شما بیشتر و پیشرفته تر می شود. در بازی شخصیتهای تاریخی هم گذاشته شده است و هر قبیله یا همان تمدن، یک شخصیت تریخی مشهور را دارد. مثل اسکندر و سزار و آشیل و... که با بازی کردن همه ی آنها را خواهید دید. البته جنگها هم بسیار هیجان انگیز هستند مخصوصا وقتی که دو تمدنی با هم بجنگند که در تاریخ واقعی هم با هم جنگیده اند. بازی قسمتهای مختلفی دارد که باعث متنوع شدن بازی می شود و از یکنواختی در می آید.
مثلا قسمتی را گذاشته اند که بازی تبدیل به یک بازی اکشن سوم شخص می شود!!! و شما می توانید کاراکتر خود را به صورت سوم شخص هدایت کنید و ماموریتهایی را که به شما داده می شود را انجام دهید. البته این قسمت هم اشکالاتی دارد که بعضی از آنها غیر قابل تحمل هستند ولی هر چی هم باشند، از یک بازی یکنواخت استراتژی خیلی بهتر است. از نظر لشکر کشی بازی خیلی شبیه به Age of Empires است. ولی جزئیات بازی خیلی بهتر کار شده است و لذت بیشتری دارد و بازیکن را خسته نمی کند. شما می توانید در مبارزات خود، فقط قهرمان خود را کنترل کنید. این کار بسیار لذت بخش تر از کنترل یک لشکر است. چون کاراکتر شما، قدرت بسیار زیادی دارد که می توانید با همان یک نفر، یک جنگ را پیروز شوید. البته هوش مصنوعی بازی بسیار ضعیف است و به همین دلیل به راحتی جنگها را می برید ولی بعد از گذشت یک مدت، میبینید که بازی خیلی خسته کننده شده. چون در ابتدا شما به راحتی جنگها را می برید ( پیروز می شوید ) و خیلی هم خوشحال می شوید که من توانستم این همه جنگ را ببرم... ولی وقتی چند تا جنگ دیگر را هم پیروز شوید، آن وقت قدر باختن را می فهمید. چون بعضی از بازی ها را این قدر سخت می سازند که بازیکن پیش خو می گوید چه کسی این باختن را در بازی بوجود آورده؟ ولی با بازی کردن Rise & Fall صد هزار بار ( شاید هم بیشتر ) کسی که قابلیت باختن را اختراع کرده را شکر می کنید. چون بازی این قدر آسان است که از بازی زده می شوید.
از دیگر ضعفهای هوش مصنوعی، بی مغزی لشکریان شما است. مثلا شما دستور می دهید که فلان جا آماده ی حمله شوید. ولی ماشاالله هوش مصنوعی بازی، به آنها نمی فهماند که دستور، کجا صادر شده و همین طور به هم ریخته وارد محل آماده باش می شوند. در ضمن نقشه هم ایراد دارد!!! مثلا شما باز هم دستور می دهید که لشکرتان به فلان جا بروند، ولی بعضی وقتها نقشه لشکرتان را نشان نمیدهد و بعد از چند دقیقه می بینید که سربازان به محل گفته شده نرسیده اند. مجبور می شوید که کل نقشه را جستجو کنید تا در آخر ببینید که پروفسورها ( سربازها ) به یک تنه ی درخت ناقابل گبر کرده اند... البته این مشکلات در بازی های استراتژی کاملا عادی است ولی Rise & Fallبه همه ی بازی های استراتژی رو دست زده است. البته این همه بد گفتیم از بازی این را هم بگم که بازی قابلیتها بسیار جالبی دارد که متاسفانه این مشکلات مانع دیدن آنها می شود.


برای مثال یکی از این امکانات را می گویم. مثلا شما می توانید سربازان خود را با آرایشهای خاصی که خودتان تعیین می کنید، کنار هم بگذارید و با همان آرایش، دشمن خود را قافل گیر کنید و به راحتی جنگها را پیروز شوید. ولی با این قابلیت باز هم مشکلات را نباید فراموش کنید. مبارزات زمینی بسیار مشکل و یکنواخت است و باعث خسته شدن بازی کن می شود. ولی جنگهای دریایی بسیار جالب هستند و از هیجان بیشتری نسبت به جنگهای زمینی برخوردارند. شما به صورتهای مختلفی می توانید با کشتیهای خود حمله کنید که این نکته هم یکی دیگر از قابلیتها این بازی است. مثلا شما می توانید کشتی خود را کنار کشتی دشمن پارک کنید ( نگه دارید ) و در مدت چند لحظه، به راحتی وارد کشتی دشمن بشوید و هم دشمن را از بین ببرید و هم کشتی آنها را بدزدید. طراحی کشتی ها هم بسیار عالی انجام شده است. درضمن می توانید با کشتی خود، محکم بکوبید که کشتی شمن و همه را به داخل آب همراهی کنید و کوسه ها هم دشمنان را بدرقه ی دهان خود می کنند. ولی این را بدانید که جنگها ی دریایی هم مشکلات زیادی دارند و فقط از نظر هیجان بهتر از جنگهای زمینی است وگرنه بازی پر از اشکال است.
ماموریتهای بازی هم بسیار بد هستند. از این نظر که به شما خیلی مختسر و غیر مفید می گوید فلان کار را بکن. بازی کنی که شما باشی، در جا گیج می شوی و نمدانی که باید چه کاری انجام دهی. چون مثلا دستور این است. از شهر مراقبت کن. خب این یعنی چی؟ بازی کن وقتی این جمله را می بیند از کجا بفهمد که چه طوری باید مراقبت کند؟ از کجا شهر مراقبت کند؟ از کل شهر یا این قسمت یا آن قسمت. واقعا معموریتها کوتاه و غیر مفید هستند و اصلا نمی توانید یک ماموریت را با اعصاب آرام انجام دهید. تازه بعد از یک قرن کلنجار رفتن با این جمله و پیدا کردن مفهوم دستور، یک لشکر می سازید و جلوی دشمن می جنگید و در آخر هم عمرتان را به دشمن می دهید و مجبور می شوید که بازی را دوباره از اول بازی کنید. منظورم از بازی مرحله بود.
گرافیک بازی که اصلی ترین بخش بازی است و باید کلی در موردش حرف زد. گرافیک بازی بد نیست ولی نسبت به بازی های امروزی کمی ضعیف است. ولی به طور کلی گرافیک خوبی دارد. ولی همون طور که قبلا هم اشاره کرده بودم، مبارزات بسیار خسته کننده هستند. چون هیچ چیزی را نمی بینید که باعث هیجان انگیز شدن مبارزات شود. مگر همان جنگهای دریایی. اگر جنگها زمینی شما پشت یک دیوار باشد دیگر قید پیروز شدن را بزنید. مثلا اگر دشمن شما دور شهر خود را دیوار کشیده باشد، شما اصلا نمی توانید ببینید که آن طرف دیوار چه خبر است. شاید شما بگویی خب چه فرقی می کنه که پشت دیوار چی باشه؟ ولی کاملا در اشتباهید. چون ممکن است که پشت دیوار لشکری وجود داشته باشد که با بمب اتم هم کشته نشود. در این صورت اگر دیوار را خراب کنید، با آن همه لشکر پشت دیوار سر مبارکتان در دستان قهرمان دشمن قرار می گیرد.
دیدین که ین بازی، با این همه تعریفی که قبل از انتشار شده بود، کاملا فرق دارد و این هم فقط به همان دلیل نامعلوم که اول کار گفته بودم ربط دارد. به هر حال این بازی واقعا یک افتضاح تاریخی است تا یک بازی تاریخی.

 

  

 

 

 

 منبع :http://bazistation.com

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه 1385/05/23ساعت 22:37  توسط نویدnavid. | 
بخش دانلود هم برای وبلاگ راه افتاد البته اون فایل های حاصی رو که کمتر جایی گیر میاد رو فقط برای دانلود داره و کمتر برنامه برای دانلود داره......... یکی دیگه هم مطالب دانلود فقط تو بخش خوئش میره و تو صفحه اول نمایش داده نمیشه....
+ نوشته شده در  شنبه 1385/05/21ساعت 22:17  توسط نویدnavid. | 
Game Genre Release Date 
Cargo Pilot Flight 08/04/2006
JAWS Unleashed Action 08/06/2006
Backyard Baseball 2007 Sports 08/08/2006
DarkStar One Action 08/14/2006
World Racing 2 Racing 08/14/2006
Billy the Kid 2: Hunted Action 08/15/2006
Pacific Storm Strategy 08/15/2006
First Battalion Action 08/21/2006
UFO: Extraterrestrials and the Esperanza Imperative   08/21/2006
Madden NFL 07 Sports 08/22/2006
Pac-Man World Rally Racing 08/22/2006
Sword of the Stars Strategy 08/22/2006
NeverEnd RPG 08/23/2006
Bad Day L.A. Action 08/29/2006
Broken Sword: The Angel of Death Adventure 08/30/2006
Charlie Church Mouse: Bible Adventures - Kindergarten   08/30/2006
Dofus-Arena Battle 08/30/2006
Dofus-Arena Battle 08/30/2006
Helicopter Combat Simulation 08/30/2006
Magic Online III Card 08/30/2006
Reel Deal Casino: High Roller Casino 08/30/2006
Reel Deal Slots: Mystic Forest Casino 08/30/2006
Ship Simulator Simulation 08/30/2006
Victoria -- Revolutions Strategy 08/30/2006
Battlefront Action 08/31/2006
Evenings on a Farm Near Dikanka 2: Evening on the Eve of Ivan Kupal Holiday Adventure 08/31/2006
ParaWorld Strategy 08/31/2006
Play with Fire Puzzle 08/31/2006
Savage 2: A Tortured Soul   08/31/2006
Barrow Hill: Curse of the Ancient Circle Adventure 09/01/2006
Devil May Cry 3: Dante's Awakening Action 09/01/2006
GTR 2 Racing 09/01/2006
Stronghold Legends Strategy 09/01/2006
The Secret Files: Tunguska Adventure 09/04/2006
Age of Pirates - Caribbean Tales Compilation 09/05/2006
Aura 2: Sacred Rings Adventure 09/05/2006
Call of Juarez Shooter 09/05/2006
Faces of War Strategy 09/05/2006
NHL 07 Sports 09/05/2006
DIRT - Origin of the Species Action 09/06/2006
Company of Heroes Strategy 09/11/2006
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy Action 09/12/2006
Open Season Action 09/12/2006
El Matador Action 09/15/2006
Just Cause Action 09/19/2006
Reservoir Dogs Action 09/19/2006
The Entente 2 Strategy 09/22/2006
The Guild II Simulation 09/22/2006
ArchLord RPG 09/25/2006
Maelstrom (2006) Action 09/25/2006
Caesar IV Strategy 09/26/2006
Ford Street Racing Racing 09/26/2006
Fuel Racing 09/26/2006
Scarface: The World is Yours Action 09/26/2006
Gangsters ride Action 09/27/2006
Romance of The Three Kingdoms XI Strategy 09/28/2006
LMA Manager 2007 Sports 09/29/2006
Anarchy Online: Lost Eden RPG 09/30/2006
Avatar: The Last Airbender Action 09/30/2006
Battlefield 2142 Shooter 09/30/2006
Battlestations: Midway Action 09/30/2006
Bet On Soldier: Black-Out Saigon Shooter 09/30/2006
Bionicle Heroes Action 09/30/2006
Blitzkrieg 2: Fall of the Reich Strategy 09/30/2006
Bratz: Forever Diamondz Adventure 09/30/2006
Charlotte's Web Adventure 09/30/2006
Crysis Shooter 09/30/2006
Desperate Housewives: The Game Simulation 09/30/2006
Dragon's Lair HD Action 09/30/2006
EVE Online: The Path to Kali RPG 09/30/2006
EverQuest: The Serpent's Spine RPG 09/30/2006
F.E.A.R. Extraction Point Shooter 09/30/2006
Faster Action 09/30/2006
FIFA Street 2 Sports 09/30/2006
Forge of Freedom Strategy 09/30/2006
Galactic Civilizations II: Dark Avatar Strategy 09/30/2006
Gods & Heroes: Rome Rising RPG 09/30/2006
Gothic III Action 09/30/2006
Heroes of Annihilated Empires Strategy 09/30/2006
Joint Task Force Strategy 09/30/2006
Kooka Bonga Action 09/30/2006
Loki Action 09/30/2006
Made Man Action 09/30/2006
Marvel Universe Trading Card Game Card 09/30/2006
Miss Spider - Scavenger Hunt Adventure 09/30/2006
Paradise City Strategy 09/30/2006
Poker Face Card 09/30/2006
Runaway: The Dream of the Turtle Adventure 09/30/2006
S.M.E.R.S.H. Strategy 09/30/2006
Sabotage Action 09/30/2006
Sid Meier's Railroads! Simulation 09/30/2006
Silent Heroes Strategy 09/30/2006
Snoopy vs. the Red Baron Flight 09/30/2006
SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab Action 09/30/2006
Star Trek: Legacy Action 09/30/2006
Sudden Strike 3: Arms for Victory Strategy 09/30/2006
Tabula Rasa RPG 09/30/2006
The Precursors Shooter 09/30/2006
The Sacred Rings Adventure 09/30/2006
The Settlers II: The Next Generation Strategy 09/30/2006
The Ship Adventure 09/30/2006
TimeShift Shooter 09/30/2006
Total Pro Golf Sports 09/30/2006
Total Pro Golf Course Designer Sports 09/30/2006
Undercover -- Operation Wintersun Adventure 09/30/2006
Video Game Tycoon Strategy 09/30/2006
War Front: Turning Point Strategy 09/30/2006
Warhammer 40,000: Dawn of War -- Dark Crusade Strategy 09/30/2006
Warhammer: Mark of Chaos Strategy 09/30/2006
World Series of Poker: Tournament of Champions Card 09/30/2006
World Snooker Championship 2007 Sports 09/30/2006
Captain Blood Action 10/01/2006
Age of Empires III: The WarChiefs Strategy 10/02/2006
Flight Simulator X Flight 10/02/2006
+ نوشته شده در  جمعه 1385/05/13ساعت 1:49  توسط نویدnavid. | 
 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

امیدوارم مطالب وبلاگ به درد شما بخوره و استفاده کرده باشید. لطفا نظر بدید و با گفتن اشکالات و خوبی های مطالب به ما برای درست کردن وبلاگی بهتر کمک کنید. متشکر از همه شما ________نوید
Navid S.M

پیوندهای روزانه
بازی های فلش...
بازی نما
تالار گفتگو
انجمن بازی
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
88/05/01 - 88/05/31
88/04/01 - 88/04/31
88/03/01 - 88/03/31
88/02/01 - 88/02/31
88/01/01 - 88/01/31
87/11/01 - 87/11/30
87/10/01 - 87/10/30
87/09/01 - 87/09/30
87/08/01 - 87/08/30
87/07/01 - 87/07/30
87/03/01 - 87/03/31
87/02/01 - 87/02/31
87/01/01 - 87/01/31
86/12/01 - 86/12/29
86/09/01 - 86/09/30
86/07/01 - 86/07/30
86/06/01 - 86/06/31
86/05/01 - 86/05/31
86/04/01 - 86/04/31
86/03/01 - 86/03/31
86/02/01 - 86/02/31
86/01/01 - 86/01/31
85/12/01 - 85/12/29
85/11/01 - 85/11/30
85/10/01 - 85/10/30
85/09/01 - 85/09/30
85/08/01 - 85/08/30
85/07/01 - 85/07/30
85/06/01 - 85/06/31
85/05/01 - 85/05/31
85/04/01 - 85/04/31
85/03/01 - 85/03/31
85/02/01 - 85/02/31
85/01/01 - 85/01/31
آرشیو موضوعی
بازی ها
عکس
تاریخ اومدن بازی ها
Download
MusicDownload
کد و رمز بازی
خبر
پیوندها
سایت اختصاصی شرکتEA Games
جوک
قبرستون (جایی که به عشقت می رسی)
وبلاگ GNP
METAL
سایتGamespot
سایت کنسول های نسل آینده وبازی
وبلاگ بازي هاي EA و ترفند هاي جالب
گروه رپGODBOYS
دانلود برنامه و موزیک
Pseex
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

اعتراض به تخلفات آشکار در انتخابات